reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama hej
:)
ja tez podziwiam mamowa organizacje... i az wstyd mi bo ja nie potrafie zorganizowac obiadu nawet porzadnie :(

lil : ja tez nie wiem jak zaczne trening, ale zaczne go na 100000 % jak bedzie cieplej i nie bedzie tyle warstw ubran do sciagania

dziewzyny przepraszam was za tego skoiowanego mega posta, ale i wam musze sie wyzalic bo jestem wsciekla i jak tego nie zrobie dostane wrzoda - to a propos mojej SKAPEJ tesciowej o czym juz nie raz pisalam : po prostu musze a pozniej ide po kawe i zapominam! :

godzine i 15 min temu zamknelam drzwi za tesciowa... ja was baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo przepraszam dziewczyny ze wraam do tego nudnego juz tematu ale po prostu nie moge, albo sie wypisze tu albo wrzod zoladka!!!!!!!!!!!!!!!!!
tym razem, jako ze tesciowa miala okazje przyjechac- wnusiu jedyny jakiego babcia ma na tym swiecie mial PRZEOGROMNA SZANSE bo nie dostanie prezentow miesiac po urodiznach i gwiazdce, tylko NA CZAS! wow!
dla tych ktore pamietaja jak sie skarzylam na jej skapstwo i ze urodziny 22.12 i gwiazdke obskakuje 1dnym prezentem ( w tamtym roku drewniana szopka pod choinka za jakies 65-70 euro)
to teraz dodam ze stan rzeczy sie zmienil :ze wnusiu starszy i sie (moze juz) zorientuje , to prezenty owszem sa i DWA
natomiast co bylo do przewiodzenia (na tyle ze ani przyjaiolki ani maz sie nie chcieli ze mna zalozyc bo wiedzieli ze przegraja!!!)
oczywiscie za pieknie by bylo jakby kupila mu naparwde jakis fajny prezent na 1 okazje, i sredni lub maly na druga... powiedzmy ze te 60 z szopki daje na jeden i drugi bierze mniejszy... jakie skurna duze lego playmobile czy cos + gadzet! juz nie mowie o 2 'mega' typu lego... o rowerze nie wspomne, bo to sie nam nie zdarzy zapewne nigdy... o nie nie nie nie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak jak przewidzialam w niedoszlym zakladzie : maly dostal dwa gadzety za 20-30 euro!!! czyli swok budzet 60 przeciela IDEALNIE NA DWA :) no ale sa i urodziny i gwiazdor :)
wiec maly dostanie gitare disneya ktora sama o maly wlos bym w toysie kupila wiec wiem ze kosztuje 34 i ... plastikowy zestaw narzedzi... yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :) jest sie czym pochwalic co? hahahahaha

wszystko byloby cacy, gdyby nie...jak juz tak olewasz i skapisz to choc k**a siedz z dziobem zamknietym i sie nie chwal niczym... ale w ten sam dzien, wieczorem przy kolacji sie dowiedzialismy ze HURA architekt wkoncu wyslal projekt ich NOWEGO DRUGIEGO DOMU ktory beda budowac w regionie z ktorego pochadza (na emeryture)
no i jako ze jest tam ciut chlodniej i czesciej pada... to oprocz ogrzewanego basenu zewnetrznego jak teraz, zdecysdowlai sie dorzucic... ogrzewany basen wewnatrz domU..................... Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja pie*******************e jak mozna byc takim skapcem i wnukowi kupowac gadztey za grosze!!!!! a za godzine sie chwalic basenami??????????
ja juz rozumiem czemu maly nic nie dostaje... trzeba bylo odkladac na drugi basen :)

dziewczyny sory za mega posta, ale musialam to z siebie wyrzucic, bo doslownie od srodka bym zgnila :)
 
reklama
LIL- witaj kochana-i jak masz żelazko???:)))) to Ci maly mechanik :)
ukochać :))
PALEMKA- dzieki,staram sie:) ogarniam wszystko malym palcem ;-))))))) nie no żartuje czasem pptrzebna jest pomoc męża..

LIL,PALEMKA- chyba wszysce juz na forum wiedza ,ze ja jestem ciemna masa komputerowa i nie umiem wstawiac fotek;/
ale jak Tomi wroci to kolo 18 wstawi-obiecuje:)

a Marcepanek jest u kresy sil ale napisala ,ze sie nie podda!!!

JOSEPHINE- CO ZA tesciowa-@#$%^&*()(*&%$#@#$%^&*()(*&^%#@#$%^&*()(*&^%$#@#$%^&*&^%#@#$%^&*()(*&^%$#@#$%^&*(*&^%$ powyzywalam troche z Tobą ,zeby Ci bylo lżej...pamietam jak pisalaś o jej skąpstwie-przykre jest to ,ze ma narazie 1 wnuka i tak sie zachowuje ,co to bedzie jak doczeka sie wiecej:dry:

wspolczuje Ci kochana!!
i jak potrzebujesz to sie żal-nie ma co trzymać w sobie i doczekać sie wrzodów:no:
tule kochana ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jos - dobrze, że piszesz jak masz wrzoda dostac, to lepiej pisz tu :tak: A to Ci babcia skarpeta jedna !!! Weisz co, nie przejmuj się, ważne , ze wogóle pamiętała...wiem, to przykre, jedyny wnusio i tak skromnie, tym bardziej, ze piszesz , że kasiore mają ... nic nie zrobisz !!! Nie złość się !!! Złość piękności szkodzi !!!

mama - małym palcem ??? hahahah ty szatanie !!!:-) Dobra czekamy na Toma, aż wróci z pracy :angry: Teraz juz czekam na dwóch na Twojego Toma i na "mojego" księdza .... szaleństwo !!!:-D
 
Jos teraz rozumiem czemu nie chcesz, żeby teściowa Ci pomagała przy drugim dziecku...Te teściowe noszzzzzzz kurcze............ Już masz ją z głowy na ten rok??

Mama spoko poczekamy :))) A żelazko trochę niestety uszczerbku na zdrowiu zaznało, ale co mam zrobić jak mój syn bez tego żelazka żyć nie może? Chyba mu kupię jakieś żelazko za 20 zł do zabawy, bo oczywiście musi być prawdziwe, na zabawkowym od razu się pozna.

Szczupaczku Palemko
ja się swoją wagą nie będę chwalić, bo 49 kg to ważyłam dawno dawno temu - ale ja mam 180 cm wzrostu, więc się pocieszam, że muszę ciut więcej ważyć, żeby normalnie wyglądać hehe :))

Idę, bo mi dziecię wyje, że spać nie chce, a wcześniej już prawie na pysk padał, i weź tu dogódź takiemu...
 
mama - małym palcem ??? hahahah ty szatanie !!!:-) Dobra czekamy na Toma, aż wróci z pracy :angry: Teraz juz czekam na dwóch na Twojego Toma i na "mojego" księdza .... szaleństwo !!!:-D
PALEMKA-:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
WIESZ CO ,JA STARAM SIE NIE MARNOWAC CZASU i np.jak moj komp wolno chodzi i dlugo mi otwiera strone to ja w tym czasem zmienilam worek na smieci bo byl juz pelny:tak:;-):-):-)takze widzisz i za Wami jestem i w domu robie:tak:
i tak zawsze cos do przodu;-)
mowisz ,ze czekasz na dwóch-no to fakt szaleństwo-biorąc pod uwage ,ze jeszcze Twoj mąż wroci to juz trzech sie robi:tak::-)
ja czekam na dwóch-Toma i kuriera z moja tuniką-jedzie od 3 dni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::sorry2:

LIL- Castagnusa bierze sie tak waga do 60 kg 1 tabletka a powyzej 60 kg 2 tabletki-ja zaczelam od 2 a potem zaszlam na 1.
ja mam 170cm wzrostu.
kup synkowi żelazko-niech sie rozwija:)))
 
Sylwia_d witam serdecznie
to straszna hsitoria, jakieś piekło musiałaś przejść.
a twoja niunia śliczne słoneczko;) nie możecie poprzestać na jednym śliczne wam wychodzą ;)

serg ja również myślę ze to jednak troche za wcześnie.

zaniepokojona najwyższa pora na wizytę u lekarza.

Misia1111 bądź dobrej myśli ja już 8 miesięcy temu odstawiłam tabsy i cykle nie wróciły całkiem do normy ale wrócą teraz wierzę ;)

Mama ciekawa jestem nowej fryzurki ;) ja ide we wtorek coś wyczarować na głowie na święta a też mam króciutkie włosy
pozdrów od nas Marcepanka

Josephine z teściową to najlepiej kochać się ale tak osobna najlepiej z dalekiego osobna ;)

Już jestem w domciu. W weekend czas sprzątania i przygotowań do Bożego Narodzenia.
Byłam dziś na USG. I mam dobrą wiadomość lekarz stwierdził duży pęcherzyk dominujący znaczy ze owulacja jest. Mam nadzieje ze pęknie i będzie dobrze. To już co prawda 20 dc ale lepiej późno niż wcale tak jak w poprzednich cyklach ;) jest nadzieja ;). Wyszłam z gabinetu troche skołowana i tak na prawde teraz dopiero zaczynam sie cieszyć. Endo grubaśne 11,3mm ale to przez duphaston ;) No trzymajcie kciuki
 
LIL- ja go bralam 2 miesiace i zazlam w ciąże wiec cos mi musial wyregulowac...jego sie bierze z pierwszym dniem @ i codziennie przez 90 dni-kosztuje 15 zl za 30 tabletek...jest ziolowy-nie zaszkodzi a pomoc moze..

kochane jesli nie macie zaplanowanego 1% podatku to poczytajcie moze uda Wam sie pomóc..
icon1.png
Pomóżcie!!! Potrzebna operacja


EWULA- czesc-super,ze owulka sie zbliża-dzialajcie :tak:
endo masz piekne -jak to przez duphaston?????????????????? ja szukam czegos co mi endo poprawi bo moje to 5,7mm:-(jak bierzesz tego dupka???od poczatku cyklu??


a Marcepanka zawsze od Was pozdrawiam-wie o Waszym wsparciu i &&&&&&&&&&:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama no włąśnie ja biore od 16 dc. Spodziewałam sie ze dziś na USG zobacze tylko ciałko zółte a tu niespodzianka. Ginek powiedział ze i endo i jajnik zareagował na duphaston. Mam mętlik w głowie bo mój prowadzący lekarz powiedział ze duphaston jak wezme za wczesnie to moze zablokować owulacje a tu zamiast zablokować pobudził jajnik???? Już sama nie wiem. a ty jak brałaś duphaston?
 
reklama
dziewczyny : dzieki za pocieszenie i wsparcie :) bardzo... za 1-2 do siebie dojde, tak zawsze jets po jej wizycie i jej prezentach :) ostatnio po moim urodzinowym ( czarna lejaca sie bluzka za jakies grosze - ja nie nosze czarnego!!!) tez dochodizlam do siebie kilka dni... ze nie wspomne ze ona na urodizny dostaje po 2 kosmetyki calarins lub kenzo... ehhh... szkoda gadac... teraz juz sie nie ebd ewysilac i myslec jak sprawic przyjemnosc, dtsanie takie same *******y jak daje nam i wnukowi...
lil : tak w 2010 juz jej nie zobacze... ale niestety (normalnie) juz w styczniu 2011... chyba ze sie z tego jakos wymigam :)

mama : mam nadzieje, ze tunika dojdzie niedlugo... moz edo nich przedzwon????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry