reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sylwia - śliczna i dużą masz córcie !!! życzę Ci dużo siły oraz zdrowia. Rzeczywiscie do pół roku po operacji nie powinno się dziwgac wiecj niż 3kg, ale nie masz wyjscia. Mam nadzieje, że wszystko się ułoży.:tak:

A mnie od wczoraj żołąd napierdziela znowu, ja sobie go chyba wytne !!!:wściekła/y:
Pyszny kapusniaczek, który ugotowałam, pozre mój mąż, a ja bidna chleb z dżemem dziś na obiad, o ile brzuch nie będzie wariował !!!:szok:

Wszystkim staraczką i wystaranym życzę miłego dnia !!!:happy2:

Aha o marcepanku cos wiadomo ????????
 
reklama
Dziekuje :)
Moze w niektorych staraczkach juz fasolkuje maly chlopczyk badz dziewczynka trzeba poczekac na rezultaty trzymam mocno kciuki !!
 
W którejś pewnie tak...
Niestety to nie dobry czas dla mnie...moze w przyszlym cyklu sie uda...
ostatnio zaczelam sie martwic ze chyba nie mam jajeczkowania przez te anty(odstawilam ok.5mies temu)
I nadal nic. Cykle sie uregulowały... ale chyba cos jest nie tak :/
 
Misia1111 nie martw sie na zapas ja tez tak mialam myslalam ze nie moge miec dzieci bo staramysie staramy i nic sie nie dzieje okresu brak i dzidzi tez brak ale maz mi mowil ubzduralas sobie to bedziesz miala nasza kruszynke mowie ci to i mial racje wiec nie martwcie sie na zapas :)
 
ja wkoncu dalam sobie spokoj juz w nic nie wierzylam jak zaszlam w ciaze inni mi mowili jestes w ciazy zrob test a ja no co ty ja w ciazy hehe no i sie okazalo ze jestem 9,5 tyg bylam w szoku dopiero wtedy uwirzylam jak zobaczylam moja kruszynke na usg
 
czesc wszystkim

witam nowe staraczki i nawet nowe zaciazone :)

czy ktos zauwazyl ZE dzis NIE ma z nami SOL???????????????????????? czyzby pojechala na porodowke? ide wysledzic na wystaranych 2011 ;)

ja godzine temu zamknelam dzriw za tesciowa, zaraz TG zabierze ja 800 km stad :)
poza tym zatok ciag dalszy, nie mam juz na nic sily, chyba ebdizemy miec wigilie przy mrozonkach... maz bedzie pracowal w ten weekend i w siweta tez bo sie wyrobic z dossier nie moze... miala byc jazda do konca grudnia, a bedzie jazda do 20.01....
sniiiiiiiiiiffffffffffffffffffffffffffffffffff
 
reklama
Najwaziejsze to aby sie nie zalamywac i miec wiare bo wiara czyni cuda jesli pragniesz dzidziusia przyjdzie on dla ciebie w nieoczekiwanym momencie :) jeszcze cie zaskoczy tak jak mnie moja malenka dowiedzialam sie o ciazy w urodziny mojego meza ale mial prezent :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry