reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MARCEPANEK- trzymaj-Ty trzymasz podwojnie-bo z Nikolą:tak:
WISIEŃKA- no zaplanowane;-)matkooooooooooooooo jak bym chciala,zeby to byl TEN cykl,zeby sie udalo-dobrze,ze w piatek jest 12 a nie 13 :-D:-D:-D

PSZCZOLKA- cześć kochana,dobrze,ze masz czas poczytac-odpiszesz jak znajdziesz chwile:tak:i dziekuje za &&&&&&&&&&&&-ja za Ciebie tez trzymam -Ty wiesz;-):tak:

MONIA26,PAULINA- teraz wszystkie &&&&&&& dla Was-za testowanko i II piekne krechy,potem my z Amalfi,Mary-beth i Pszczolka testujemy:tak::-)
 
reklama
Hej dziewczyny!!!

Pszczółka witaj!

Marcepanek dziękuję Ci za miłe słowa! Powoli dochodzę do siebie, będę jednak dalej się starać choć bardzo się boję bo na razie popadłam w lekką paranoję.

Paulina no mocno trzymam kciuki!!! Postaraj się nie nakręcać nijak i nie czytaj za dużo na necie, nie testuj za szybko - jak jest fasolka to już nie ucieknie :))

Karolcia witaj! Pisz więcej o sobie!

Monia_26 - takie plamienie wygląda jak implantacja - ja takie miałam przez dwa dni, ale tylko kropelka dziennie. A potem cisza...No trzymaj się kochana, oby to była fasolka, postaraj się przede wszystkim nie denerwować! Rozpraszaj swoją uwagę innymi rzeczami jak możesz!

Mama - dobre te Twoje wieści :)) To teraz już oba kciuki mam zaciśnięte!!! Niech rycerzyki odpoczywają, a jak przyjdzie czas to winko i łóżeczko wprawcie w ruch! Choć słyszałam, że skuteczniej jest na pralce albo na stole w kuchni :)) Ale ja tam wygodnicka jestem więc chyba przy łóżku zostanę! :))

Palemka kochana - w Tobie wyczuwam moc uśmiechu, ale też lekką rezygnację - bardzo dobrze to rozumiem, rozumiem też, że boisz się pozytywnie nakręcić - ale naprawdę mocno trzymam za Ciebie kciuki! Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test - no jednak 31 dc to już coś...A jak będziesz u lekarza to koniecznie o tym porozmawiaj - robiłaś np. badania hormonalne? Moja koleżanka półtora roku próbowała zajść w ciążę, w końcu zrobiła badania hormonalne, okazało się, że ma za dużo prolaktyny, zaczęła jeść leki i zaszła w ciążę od razu! Nie wiem jaka jest przyczyna u Ciebie, ale czasem nie są to takie skomplikowane rzeczy. Mocno przytulam i trzymam kciuki!

Mary, Wisienka
witajcie!

Ja dziś byłam na takim spotkaniu mama w mieście i były tam 3 dziewczyny z forum (wątek Toruń) - ciekawe doświadczenie to było i aż mam teraz ochotę wszystkie Was zobaczyć i poznać :) Choć anonimowość ułatwia poruszanie pewnych tematów :)
 
Mama kochana, wiem wiem :tak::tak: &&&&&&&&&

Za testujace dziewczyny też &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a jutro tu dwie piękne II prezentować.

Wisienka ułoży się wszystko :-D:-D:-D:-D:-D
 
Propo testowania- w pierwszej ciąży testowałam 7 dni po spodziewanym terminie @, sama nie wiem jak ja to zrobiłam, ale wtedy miałam inną pracę, w międzyczasie zmieniałam pracę. a teraz siedzę jak na szpilkach;).
Mama - mówisz Ikea?;), 3/4 mebli w pokoju mam z Ikei;) i często też bywam w tej poznańskiej;). pozdrawiam
 
PSZCZOLKA- :*
lil- CZEŚĆ ,fajnie takie spotkanie:))
u Ciebie tez bedzie dobrze,zobaczysz tylko niestety musimy ćwiczyc cierpliwosc...

bardzo dobrze napisalaś do Palemki-podpisuje sie pod tym ...tez mam wrazenie-ba-jestem pewna,ze to jest super wesola ,usmiechnieta dziewczyna i baaaardzo Ja lubie tylko rezygnacja Ja dopada,ale po takim czasie starań i dobrych wynikach moze zwątpienie ogarniac.....ale jesteśmy z Nia:)

a Ty dzialasz w tym cyklu???
 
Paulina ja w pierwszej ciąży też testowałam 7 dni po terminie @ i uważam, że bardzo dobrze zrobiłam. Kasy nie wydałam za dużo i od razu miałam dwie tłuste kreski. A ciąża miała już 3 tygodnie około. To jest najlepsza metoda - żeby się nijak nie rozczarować. Ale teraz też nie wiem jak ja to wtedy zrobiłam...
 
Witajcie:-)
To ja się dopisze do grona testujących:tak:Testuje w czwartek, przynajmiej mam taki zamiar jeśli nie ulegnę pokusie i nie zrobię tego już jutro:-p
Za wszystkie testujące również trzymam kciuki!
 
Staram się tak nie myśleć o tym, żeby bardzo się nie nastawiać. Żeby tylko nie była to ta niedomoga ciałka żółtego :/

Dzięki dziewczyny za &&&&&&&&&&&&&!

Kalamandyna, paulina.pro, no i ja trzymam &&&&&&&&&&&&&&& za Was!
 
Ostatnia edycja:
reklama
PAULINA- no Ikea bo musimy Domisiowi lózko kupic i materac i lampe i prezent(drewnianą kolejke ) dla Julki-moje dzieci ją mają i Julka uwielbia sie nią bawic wiec niech ma swoją w domku i jeszcze pewnie pare innych rzeczy sie w koszu znajdzie:))
a ja jezdzilam do Drezdenka jak pracowalam jako przedstawiciel na kosmetykach,ale to bylo 8 lat temu :0 ale czas leci!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry