reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc - wisenko, nie wiedziałam, ze masz L4, odpoczniesz sobie, pobawisz sie w Pania domu itd itp hehe Pol bedzie napewno zadowolony, ze zonka w domu. Pozatym odstresujesz sie od pracy, ty fasolinek ... albo fasolinka :p A na mdłości, to pisałam komus, ze kiwi pomaga i wiem, ze tamtej osobie pomogło, nie wiem czy na dłuzsza mete, ale pomogło, wiec moze spróbuj sobie ...

A gdzie sie mamusia podziała ?

ewcia - miło cię widziec, słyszeć

oooo jesteś mamusia - czesc !! Włoski - hmmmm , rudzielec teraz jestem hehe, ale podobno spoko !!! Ba !!! Jeszcze troche i znów ide rozjasnic, bedem blondynąąąą za niedługoooo, a co ?!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama witaj. faktycznie pogoda nie bardzo. Ja lerzę dalej w łózku z klawiatura na kolanach. Nic mi się nie chce.Głowa mnie boli od tego ciśnienia czy co(( Miałam w planach tyle rzeczy a nawet mi się nie chce palcem kiwnąć. Dziś jedziemy podpisac umowę z bankiem o 18 i zostanie już tylko notariusz. Ale oni przyjmują tylko od 8-15 i Pol musi wziąc urlop.
 
Hej babeczki!

Pamięta mnie ktoś jeszcze? ;-) Kurczę, nie mam zbyt wiele czasu, a będzie tylko gorzej, bo masa pracy teraz do końca roku. Staram się Was podczytywać, ale na odpisanie nie zawsze mam czas... :oo::eek: Ale nie narzekam na pracę, wręcz się cieszę. :rofl2:

Marcepanek - gratuluję córeczki!!! :-)
Lil - po cichutku gratuluję! Leć na betkę! :tak:
Krzysia - jak tam u Ciebie, kochana?
Kath - mam nadzieję, że spotkanie przebiegnie OK i że dzień mimo wszystko nie będzie taki zły... :tak:
Monia26 - miłych zakupów!
Monia55 - jak się czujesz, kochana? Hormony szaleją?
Wisieńka - jak samopoczucie? Objawy ciążowe już są? ;-) Dbaj o Was, kochana!
Palemka - hej! A ja ślę &&&&&&&&&&&&&&& żeby @ nie przyszła! ;-)

Ja dziś na 14 do pracy, jutro też, i w sobotę. Potem wolnych parę dni i... to moje ostatnie wolne dni, kiedy mogę naprawdę odpocząć. :nerd: Ale już nawet na planowanie staranek nie mam czasu... :nerd: Więc nie kukam już wcale w kalendarz i co ma być, to bedzie.

Wszystkim Wam życzę miłego dnia! ;-)
 
PALEMKO- jestem,mamusia spala :):):))))
chcesz kawke ???

WISIEŃKA- no to milego dopisywania umowy :):):)))super ,ciesze sie z Wami !!
u mnie pada od wieczora przez cala noc i do teraz ...;/

MARY-BETH- pamietamy zapracowaną kobietke :)
pewnie,nie planuj co bedzie to bedzie -a bedzie si :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lil maja ty jestes mistrzynia w robieniu testow hehe, jak nie w srodku nocy, a potem nie doczekasz wyniku i sprawdzasz po 10godz, to z kolei brakuje Ci siuskow haha. Ale mimo wszystko chyba Ci sie udalo, wiec gratuluje:tak:
 
MARY-BETH- pamietamy zapracowaną kobietke :)
pewnie,nie planuj co bedzie to bedzie -a bedzie si :))

Dzięki, kochana! :* Ja po prostu nie mam czasu, więc teraz tak musi być. Tylko spontaniczne przytulanki. ;-) A Ty do grudnia bez hormonów? Rozkręciła Ci się @? Przepraszam, kochana, ale nie miałam jak doczytać... :sorry2::zawstydzona/y:

Wisieńka - ale super, że podpisujecie tę umowę! I już zaraz własny domek! :-) U nas nadal się ciągnie, a tak byśmy chcieli już się przeprowadzić... :sorry2: Miłego dnia! :happy:

Jeju, słonko świeci! :happy::happy: Ale super, już nie mogłam patrzeć na ten deszcz...
 
Wisienka- mnie piersi też nie bolały na początku!


Nagapalma-
:)
ale jak @ jutro nie przyjdzie, to testujesz pokutrze :))


Mama- cześć
 
mama- a dziekuje, juz w pracy o 7.20 sobie walnełam kawuche z mlikiem i cukierem. Za godzine jade do centrum, musze cos załatwić w Urzedzie Wojewódzkim. a po pracy umówiłam sie z kolezanka na ploty, wiec odezwe sie dopiero wieczorkiem ...

mary, amalfi - heloooooołłłłłł !!! wita was krejzooolkaaaaaa !!!

hahaahah Ewcia, ale sie usmiałam, bo napisałs pokutrze i ja ciemna masa zamiast się domyslic, ze walneło Ci się z pojutrze, zastanawiam się co to jest pokutra ?? łahahahahahaha, normalnie błyskota ze mnie masakryczna !!! nie nie bede testowała, bo nie jestem w ciaży. Nawet jak sie spozni, to nie będę testowała ... po co mi to ... Juz "setki " razy widziałam I krechę
 
Ostatnia edycja:
Kurcze dziewczyny ale się rozpisałyście przez tę chwilę, już nie wiem komu dziękować i z kim się witać, żeby nikogo nie pominąć :))) Dziękuję i witam wszystkie z Was!!!!
 
reklama
mama u mnie nie ma deszczu tylko pochmurno i zimno.Strasznie mnie głowa boli z tej pogody.
palemka dostałam L4 od razu, pewnie dlatego, ze po stracie
marry oby ta spontanicznosc była owocna. My to m kupujemy od 3 lat i ciągle cos nie wychodzila, więc w końcu teraz musi byc dobrze. Nie mogę się doczekac przeprowadzki.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry