reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
SOL, no co Ty. Każda przeżyta sekunda warta jest tego określenia!!
Główka do góry! Złe samopoczucie szybko Ci przejdzie...zobaczysz..nie łam się ;)))
 
SOL- no to smacznego :)
EWCIA- przyjemnosci na wizycie:)
EWELINKA- no ja mam dzis 31d.c.a najdluzszy to 27 wiec...Estrofem mial mi wydluzyc cykl ,ale az taaak ;/ no zobaczymy,moze dzis ,moze jutro przyjdzie...
a biszkopcik pewnie pyszniutki:)))

ja zaraz wyciągam kuraka-cos juz glodna jestem...
 
Mama, to nieźle Ci wydłużył...ale chyba tak ma być nie? Pytałaś ginka?
Ja dzis tylko jogurt i kawę jadłam/piłam...jakoś głodu nie odczuwam... :|
 
EWELA- no niby mial wydluzyc i ginek nie mowil o ile tylko ,ze po opakowaniu Estrofemu (po 21 tabletkach) mam zrobic 7 dni przerwy i w tym czasie mam dostac @ i ma byc dluzsza niz te moje 1,5 czy 2 dniowe @ -no zobaczymy-we wtorek wzielam ostatniego hormona i narazie nie mam @ a od srody mam brac nastepne opakowanie....

ja tez dzis niewiele zjadlam -rano kawa i kilka pom.koktailowych.... potem pol butelki wody wypolam i teraz bedzie udo kurczaka i buraczki z cebulką.

no i na deserek Twoj biszkopt :))
 
EWELA- no niby mial wydluzyc i ginek nie mowil o ile tylko ,ze po opakowaniu Estrofemu (po 21 tabletkach) mam zrobic 7 dni przerwy i w tym czasie mam dostac @ i ma byc dluzsza niz te moje 1,5 czy 2 dniowe @ -no zobaczymy-we wtorek wzielam ostatniego hormona i narazie nie mam @ a od srody mam brac nastepne opakowanie....

ja tez dzis niewiele zjadlam -rano kawa i kilka pom.koktailowych.... potem pol butelki wody wypolam i teraz bedzie udo kurczaka i buraczki z cebulką.

no i na deserek Twoj biszkopt :))

Rozumiem, czyli ma tak być...:tak:
Ja już z 3 litry wody wypiłam, ale u mnie to standard, piję baaaaaaaaardzo dużo wody ;-), na obiadek się skuszę, bo trzeba jeść, a dziś mam cukinię z warzywkami duszoną - pyszotka, a i biszkoptem znając życie nie pogardzę :-D
 
Za mną tez słodkie chodzi...to najgorsze - wszystkiego moge nie jeśc, ale słodycze...to mój nalóg:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
MONISIA- no ja tez ze slodkim bylam za pan brat,ale czasem jak mnie nachodzi to cos tam skubne i sie delektuje:))

EWELINKA- no ja pije butelke wody dziennie i 1 czasem 2 herbaty zielone i kawe.


taka jestem ciekawa czy nasza Sorbus dowie sie dzis jaka plec maluszka;-):-):-):-)
 
reklama
No nic kochane, ja się zwijam powolutku, obiadek dokończyć i wziąć się za wekowanie buraków, tyle buraków w tym roku mi obrodziło, że z tych słoików nie wyjdę nigdy, ale szkoda wyrzucić, co ziemia dała, człowiek niech zbiera :-D

Życzę Wam wszystkim cudnego dnia, buziaki***
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry