reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama tylko wieczorami i nocą jest teraz najgorzej. Muszę mieć tu wgląd na was bo szalejecie i jestem ciekawa nowych fasolek.
A jak beta Iwonki? Nie znalazłam nigdzie posta na ten temat...
renna witaj ;-)
nagapalma,nika witajcie :-) może byćpomijając wieczory i noce.
 
reklama
Hej Laseczki Kochane:*
Witam sie ze wszystkimi, bo z osobna to glowe se dam uciac ze kogos pomine:(

Jak zwykle nie dam rady nadrobic, wstalam jakies pol godziny temu, masakra:*
 
PALEMKA- no to super,ze atak udany i skuteczny -teraz trzymamy &&&&&&&&&&&&& zeby zolnierzyki dotaly do celu:tak:;-):-D:-D

MARY-BETH- ja mam takie ciemne w korytarzu na dole ale na zerokosc drzwi mam pasek z mozaiki-jak nam sie uda to Tomi wrzuci fotki ,ale to kolo 22dopiero...a takie jasne mam w korytarzu u gory-trosze ciemniejsze i w kwardacie;-)
 
WITAM i ja dnia dzisiejszego
Fleur czekam na wieści i mam nadzieje, że są II kreski
mama jak tam dziś Dominik??
zapmarta jak ja Cię dobrze rozumiem... u mnie to samo... chyba nawet gorzej nerwowa jestem niż w ciązy z Alą... a dzisiejsza noc to jakaś katastrofa... Ala popłakiwała przez sen całą noc i spała ze mną w łózku, męza do innego pokoju wyprawiłam bo nie dało rady we troje spać... jak mnie te noce wykańczają to szok!!! mam dość i ryczeć mi sie chce... ide herabte zapodać sobe... ;(
 
mama w pracy w miarę spokojnie - odpukać. W połowie września zacznie się masakra bo będę musiała sale przydzielać na zajęcia. A dziś jest nawet ok. Same jakieś bieżące sprawy. Wczoraj miałam telefon od takiego jednego prowadzącego z którym miałam i będę miała zajęcia - zaczął rozmowę następująco: "Cześć Kaśka! Mam do Ciebie pytanie - jesteś już w ciąży?" na moją odpowiedź że jeszcze nie - stwierdził że chyba będzie musiał mi w tym pomóc :-p Hihi szkoda że nie mogę u niega pisać pracy mgr (nie ta specjalność), to bym miała luzy na maxa :-D

Mary-beth - masz rację. Największa frajda z urządzania do wybieranie :-) Gorzej jak przychodzi do zapłacenia rachunku ;-)
 
MARAN- czesc,Domi dobrze dziekuje-slabo je ,ale juz nie ma goraczki...tule w tych nerwach.


KATH- dobre z tym tel:-D:-D:-D:-D:-Dfajnie,ze narazie masz luzik,zawsze to dzien w pracy do przodu bez stresu;-)

KALA,MUSIA- a Wy gdzie?????

RENNA- no naskrabią dziewczyny jak je sie spusci z oka:tak::-D
 
MARY-BETH- ja mam takie ciemne w korytarzu na dole ale na zerokosc drzwi mam pasek z mozaiki-jak nam sie uda to Tomi wrzuci fotki ,ale to kolo 22dopiero...a takie jasne mam w korytarzu u gory-trosze ciemniejsze i w kwardacie;-)

No jasne, dawaj fotki! :happy::rofl2: Z chęcią nacieszę oczęta! :tak::tak:

Kath - święta prawda! :tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry