reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mary no to skoro tak to rozumiem:tak::tak: Daj znać potem jak po imprezie;-)

monisia no ja wiem jak to jest z tymi objawami, ale nadzieje warto zawsze mieć, a dzidzia i tak przyjdzie w swoim czasie.:tak: A narazie ja zaciskam &&&&&& żeby to było na fasolinkę.:happy:
 
Dziękuje za mile przywitanko :-D
Monisia chyba jedziemy na tym samym wózku :tak: Ja tez za tydzień testowanko. Miałam lekkie plamienie w poniedziałek - taki brązowy śluz... może wtedy zarodek się zagnieżdżał. Czytałam, ze może takie plamienie wystąpić...
 
MONISIA- dzieki;-);-)
a poza tym to wiem jak jest z objawami-ja 3 cykle temu mialam 150% objawy a beta wyszla 0 takze jak juz objawom nie wierze....czekam za kazdym razem do terminu @ i jak nie przyjdzie to na drugi dzien zrobie test:tak:


KYRA- no to papa;-):-D:-D

MARY-BETH- no ta przyjecie niespodzianka to jest troche zalatwiania-powodzenia!!!

a moje juz spia,Tomi na siatkowce -a gdzie mnie mozna znalesc??:rofl2::rofl2:
 
sergeevna hej, hej:happy:

A u mnie za tydzien mam dostać @. A potem zaczynamy staranka, teraz to tylko czekać na objawy @:baffled::baffled:

mama mój Adrian co sobote na piłke z kolegami chodzi. Dobrze, że teraz mam Was, bo tak to siedziałam sama, Patryk już spał i się nudziłam, a jak jeszcze Patryczka nie było to całkiem sama.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MONISIA- dzieki;-);-)
a poza tym to wiem jak jest z objawami-ja 3 cykle temu mialam 150% objawy a beta wyszla 0 takze jak juz objawom nie wierze....czekam za kazdym razem do terminu @ i jak nie przyjdzie to na drugi dzien zrobie test:tak:


KYRA- no to papa;-):-D:-D

MARY-BETH- no ta przyjecie niespodzianka to jest troche zalatwiania-powodzenia!!!

a moje juz spia,Tomi na siatkowce -a gdzie mnie mozna znalesc??:rofl2::rofl2:

MAMUŚ -nie ma za co - po prostu tak myslę;-);-);-)
A cycuchy tez Cię kłuły????
 
SERGEEVNA- cześć slonko!!!!!!!!!!!!!!!!!! a dzis pisalam ,ze nam Ciebie brakuje i oto jestes:-D:-D:-D:-Dco tam slychac!!!????jak w narzyczeństwie???ściskam Cie

MONISIA- powiem Ci tak-bylam w ciąży 3 razy a moje piersi "zareagowaly"kolo 17 tyg jak zaczela mi pojawiac sie siara a tak to nic -ani klucia,ani mrowienia,ani powiekszenia ,ani zylek...dopiero w okolicy 17 tyg:eek:takze dla mnie piersi nie byly wyznacznikiem,przed @ taz sie z nimi nic nie dzieje:sorry:

MUSIA- no Tomi od kilku m-cy lata na ta siatke ,ale niech chodzi:tak:
SOL- czekamy na fotke:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama mój Adrian już od kiedy pamiętam. :-) Ale niech latają, racja... Faceci muszą mieć jakieś swoje zajęcie.:tak::tak:
 
reklama
MONISIA pierwszym objawem jaki miałam w pierwszej ciąży było to, ze czułam koleżanki perfumy z odległości 5 metrów. strasznie mi się nie podobały :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry