reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamcia - nie ma za co kochana :)
Ja też już zmykam do łóżeczka ziewa mi sie a ostatnio bez drzemki jestem szybciej padnięta :) wiec kochane słodkich i kolorowych senków :*
 
reklama
pa szczęśliwa!
sol he he,postęp jest,nie narzekaj;)))
mama ,tak do łodzi droga jest dobra,a potem 50 km i jesteście u Nas;)))
 
bibinka - nie narzekam ale wiesz jak dziecięca kupa potrafi capić :-D A na tym żeby kupkę do nocnika robiła najbardziej mi zależało a tu taki psikus i to dwukrotnie :szok: :-D Ale będzie dobrze - jutro możliwe ze zamówię jej ten tron nocnik to może chętniej będzie wołała :sorry:


Nosi mnie po domu nie mogę się zmusić do spania :dry:
 
KRAKOWIANKA- najmilszy watek-bo najmilsze kobietki beda mamusiami w 2011 roku;-)
SZCZESLIWA- papa;-)
BIBINKA- pomyslimy i dam Ci znac -bedziemy w kontakcie-i tak jestesmy:-D:-D:-D

SOL- JESZCZE TROCHE cierpliwosci;-)a i kupka bedzie opanowana;-)choc wiem jak moze cofac przy spieraniu-przy Zuzi to miala przy Domisiu ani razu:-)


ja rowniez spadam spac...dobranoc kochane i ...dziekuje ,ze jestescie:tak::-D:-D
karaluchy!!! :):))
ZAPMARTA- trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za przespaną nocke.
WISIEŃKA- przytulam do mojej malej piersi i jestem z Toba!!
 
mama jesteśmy:-D.tylko ten weekend przed rocznicą odpada...również dobrej nocki życzę!będzie dobrze,zobaczysz:-).buziaki;*

sol wiem jak jest!całe życie uczymy się cierpliwości:-D
 
Hej hej :-):-) Ale nastukałyście dziś:szok::szok:

KRAKOWIANKA piękna beta:tak::tak: Super... A co do wózków do ja mam Inglessinę Zippy i bardzo polecam bo wózek jest rewelacyjny....

V-JOLKA wzajemnie:-D:-D:-D

WISIENKA tulę i będzie dobrze...

MAMA u Ciebie też będzie dobrze:tak:

BIBINKA hejka:-)

SOL małymi kroczkami ale do przodu;-) Karola w końcu pojmie o co chodzi...

SZCZĘŚLIWA dobrej nocki...

Od nas niedawno pojechali znajomi i Pati wykorzystała sytuację i poszła spać później... A ja jeszcze przed snem wpadłam na BB;-)
 
mama - okrutnie cofa :sorry: a jeszcze oduczanie drugiego mnie czeka :-D żyć nie umierać :-D Pchłynanoc :-)

bibinka - czasami się zastanawiam czy matkom nie powinni dawać niekiedy aureoli za cierpliwość :-D Bo do męża chwilami tracę jakąkolwiek :-p



Spadam usypaić to małe to może i sama usnę :-p Pchłynanoc dziewczynki :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry