reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marylka ja będe jechała do Ustki w sierpniu ale jeszcze nei wiem przez co:) Gdzieś koło Starogardu:))

Marcepanek co się dzieje?

edit.
no i nakłamałam:(( Sprawdziłam na mapie wcale nie koło Starogardu będe jechać:((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zrobiłam niedawno test taki o czułości 25mlU/ml a na nim kreska jest jaśniejsza ja wiem ,że 10mlU/ml jest czulszy ,ale tyle dni minęło ,że chyba powinnam mieć wyższy poziom HCG:-(
Wrzuciła by mi któraś z was zdjęcie bo mam problem z zrzuceniem na kompa z telefonu.
 
chyba jest jeszcze becikowe- teraz to mnie zagięłas

marcepanek co się dzieje? hormonki działają?

ale mam tu kurna natrętną muchę!!!!!!!! skubana po mnie ciągle łazi i łaskocze!!! a mamy taką płytkę anty-muchową, ale na nią to wieczorem muchy juz padają. normalnie capnę ją i pożałujeeeeeeeeeeeeee!!!!

marcepanek ja mogę ci wstawić
 
Zrobiłam niedawno test taki o czułości 25mlU/ml a na nim kreska jest jaśniejsza ja wiem ,że 10mlU/ml jest czulszy ,ale tyle dni minęło ,że chyba powinnam mieć wyższy poziom HCG:-(


Mogłaby być wyraźniejsza na 10mlU/ml
Nie wiadomo czy na tym 25 wtedy by Ci się pokazała!!!
Więc.... głowa do góry i proszę otrzeć gile :*
 
Marcepanku-dostałam Twojego mmsa-wrzucam fotke.
Hmm-chyba słabiej widać?


TEST MARCEPANKA
0_1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek Ewcia ma rację... Na tym o czułości 25 może wcale jeszcze by się wcześniej nie pokazała... Może dopiero teraz byłaby blada...
Kurcze a nie masz jak iśc na betę zamiast się niepotrzebnie stresować??
 
marcepanku spokojnie, bidulko
Ja mam ubezpieczenie w pracy i Pol tez i tam jest tez od urodzenia dziecka. Ja w hesti a Pol nie wiem:zawstydzona/y:
Ewcia ale mam nadzieje, ze zostaniemy. A jaki jest ten zalew w Bielawie???
Zachmurzone i 33 stopnie, topię sie.
 
Agatek dziękuje.
monia jutro na betę idę bo pobierają do 10.30
ewcia martwi mnie czy nie za mało rośnie mi HCG bo kreska to i owszem jest ,ale jasna ,a na tym teście 10mlU/ml taka piękna już potem była.

Dzięki dziewczyny ,ja po prostu strasznie się boje że z fasolką jest coś nie tak.:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisienka- takie nie duże, ja ogólnie to chodzę tam się tylko opalać :)) a mój K. popływać
A niedawno byłam w sklepie, to cosik już kropiło...


Marcepanku
- no właśnie na 10 była ładna!!! A 25 mogłaby nie wykryć i dlatego może jest jaśniutka, bo 25 wykrywa większe!!!
No i już precz złe myśli!!! Otarte gile??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry