reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ajas no to &&&&&&&&&, na pewno się ułoży!

Ja dostałam @ wczoraj i zaczynam 4-te opakowanie antyków.
 
o widzę,że koleżanki mają strategię jak ja;))) też kupuje okazyjnie na wyrost ubranka, bo potem jednorazowo trudno...
ostatnio małej w promocji w reserved fajny polar na jesień wzięłam ale już rozmiar 92;))jak coś jesienią rękawki podwinę a na wiosnę akurat;))

Ajas-hej, może rzeczywiście laparo coś pomoże????&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


oki. obiady pokończone;)
 
Nie ma sprawy Made... Nie dziwię się, bo na jakiś czas uciekłam od pisania na bb...
 
AJAS witaj! :)))))))))))) Dobrze, że się zdecydowałaś, będą już koty za płoty :tak: Będę trzymać &&&&&&&&&&&&&

PAULA Kapp Ahl we Wrocku przechodzi samego siebie cenowo :eek: Ja bym WSZYSTKO wzięła, tylko skąd środki... :unsure: Ten miesiąc i kolejne dwa to będzie jeszcze skromnie... a akurat teraz są wyprzedaże :dry: A ja wszystko na wyprzedażach kupuję... Kamil potrzebuje portek i bluz, biedny dzieciak w dziurawych już chodzi... nie powiem, fajnie to wygląda, aaale.... :-p
 
RURKA kropelki na brzuszek w takim razie, nie musi być od razu sab simplex, jest wiele dostępnych o tym samym składzie, np. bobotic.. :blink:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry