reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

Ewcia1998

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2021
Postów
55
Czesc córka w listopadzie kończy rok wiem że jest jeszcze sporo czasu ale powiedzcie mi czy dalbyscie za sukieneczkę dla dziewczynki 180 zł gdzie ona ja założy tylko jeden raz ?
 
reklama
Też tak myślę jak pani wyżej ja na roczek córki mam body po starszym synu jest białe i złoty napis ale szok mam już rok bo szczerze to szkoda wydawać tyle pieniędzy żeby dziecko raz założylo a potem bd wisieć w szafie i zaraz z tego wyrośnie
 
Zależy na ile cię stać.
Ja bym nie kupiła na raz. Co innego jakby miała założyć kilka razy.
 
Tez bym nie kupila na raz tak drogiej rzeczy. Kup taka sukienke, aby wam sie jeszcze przydala. A jak chcesz bardzo strojna to moze na portalach typu olx, vinted.
 
Czesc córka w listopadzie kończy rok wiem że jest jeszcze sporo czasu ale powiedzcie mi czy dalbyscie za sukieneczkę dla dziewczynki 180 zł gdzie ona ja założy tylko jeden raz ?
Nie. Nie róbmy z tego jakiejś wielkiej imprezy....bez przesady zadajesz trochę dziwne pytanie. Jeśli cię stać to kup ale jak dla mnie wolałabym kupić super tort urodzinowy...-przyklad
 
Zależy. Jakby była większa impreza, to może bym kupiła. Zestaw na chrzciny kosztował podobnie. Ale na pewno rzuciłabym okiem na olx czy nie ma czegoś podobnego o połowę tańszego. Na imprezę w stylu tort z teściami bym nie kupiła. No chyba, że ktoś lubi się bawić w odsprzedawanie (a ja nie lubię, nigdy nic nie wystawiam), to wtedy spoko kupić nawet dla kaprysu - kupisz za 180 a sprzedasz za 100.
 
Hm, zadajesz takie pytanie, ale to czysto indywidualna sprawa. Ale skoro interesuje Cie zdanie innych... Ja dla mojego dziecka kupilabym wszystko, za prawie kazde pieniądze. Za to na sobie oszczedzam i ubieram sie na wyprzedazach :)
 
reklama
Z tym odsprzedawaniem to bym tak nie szalała. Mnóstwo takich kompletów widzę i się nie sprzedają. Sama po synku chciałam sprzedać i po pół roku za 1/8 ceny sprzedałam.
A ja bym nie kupiła nic. Synek dostał komplecik , oblał się piciem przez pierwsze 5 minut, a później w zwykłym body raczkował . Córka dostała już sukienki, roczek ma we wrześniu... A ja nie lubię jej sukienek zakładać , bo jak raczkuje to jej całą pieluchę widać . Dorośli majtek nie pokazują na imprezach , to czemu dzieci mają pokazywać 🤷‍♀️
 
Do góry