reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A czy któraś może się wypowiedzieć na temat odpychacza My Baby? (nie wiem jaki model dokładnie).
 
reklama
Widzę że u was przygotowaniapełną parą. A ja ciągle sobie wmawiam że jeszcze mam dużo czasu:confused:. Wogóle się nie zastanawiam co i jak. masakra:eek: jak tak dalej pójdzie to goście nic nie zastaną
 
A ja wciąż myślę o klockach.
Co sądzicie i tych? REWELACYJNE KLOCKI DREWNIANE - 50 SZT- HIT OD SS ! (177717080) - Aukcje internetowe Allegro
Jak ta cena? Zupełnie nie jestem na bierząco, więc nawet nie umiem powiedzieć czy to drogo czy tanio?
No te:
Fisher-Price nowe sensoryczne klocki (176056568) - Aukcje internetowe Allegro
Ale czy już nie za póxno na takie zabawki?
Podpowiedzcie, błagam, bo zupełnie nie wiem co kupić...
Wydaje mi się, że klocki to dobry pomysł, bo widzę, że Olo juz kombinuje z zabawkami, co tu gdzie włozyć, lubi składać jedno z drugim no i rujnowac różne pomysłowe konstrukcje jakie mu wybuduję z zabawek. :-):-D
 
Na pewno nie jest za późno, ale może fajne by były klocki, które można ze sobą sczepiać jak lego. Mojej niuni kupiłam takie duże (żeby nie połknęła) w markecie - nawet nie wiem jakiej firmy. Bardzo lubi je rozczepiać - jak jej zbuduję wieże to siedzi przy niej dopóki nie rozłoży jej na czynniki pierwsze))
 
Irlandia Franek ma oba rodzaje klockow ktore pokazalas.Drewniane narazie sluza do wpakowywania na ciezarowke i wrzycania do pudelek.Sensoryczne zajmuja go ale tylko chwilke.W sumie zadna rewelacja......Najlepsza zabawa jest takimi duzymi lego.Polecam.Sa to klocki Chicoo.Mozna na siedziaka i stojaka budowac,tunele i naprawde duze budowle.
http://www.chicco.pl/index.php?p0=2&p1=11&p2=57&o=540
 
Mój akurat klocki już ma bo dostał na Święta Bożego Narodzenia , rowerek podobno kupi chrzestna a ja jestem w kropce bo nie wiem co ja mu mam kupić.
Kompletnie nic nie przychodzi mi do głowy , a chcę mu kupić coś co będzie mu się podobało i czym na pewno będzie się bawił.
 
Zielona - ja z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że jest tak: kupuję Inguni super fajną zabawkę, jestem baaardzo zadowolona bo zabawka taka sliczna i wspomagająca rozwój i w ogóle. Po czym moje dziecko bawi się nią przez 5 do 8 minut i zabawka stoi potem jako piękna ozdoba pokoju :-) :-) :-) .
Dlatego już teraz jestem coraz mniej pewna siebie przy wybieraniu prezentów dla dzieci)))).
Wiem tylko, że moje dziecko najchętniej bawi się tym, czym nie wolno:tak: :tak: :tak: .
 
Pewnie wszystko będzie im sie podobało.
A jak nie, to i tak nie zapamiętają, więc nie ma się co aż tak stresować :)

Rowerek, klocki, klocki, rowerek - chyba losowanie robimy.
Jak to ma być pod dziecko, to mi wychodzi rowerek. Ale mój umysł ścisłowca ciągle do klocków wraca ;p
 
Buba - super są te klocki - czyba je kupię!!!! Tym bardziej, że bratowa odradziła mi taki rowerek z podpórkami na nóżki. W takim rowerku pedały są bardzo daleko i pod niewygodnym kątem, więc jej synek, który ma 3 latka prawie nie chce na nim jeździć bo mu bardzo niewygodnie pedałować - czyli w sumie rowerek tylko i wyłącznie do pchania dla maluszka.
Doradziła mi, że lepiej za jakiś czas kupić rowerek typowo do jeżdżenia, który nie ma już tych podpórek i pedały w odpowiednim miejscu. Wtedy dziecku jest wygodnie do nich dosięgnąć.
 
reklama
O proszę - i to jest cenna informacja :)
No i te koła gumowe, a nie plastikowe.

A klocki super. Ale wydają mi się na prawdę duże, więc nie będe miał ich gdzie trzymac :( A strasznie mi sie spodobały :)

Irlandia - mnie się bardziej te drewniane podobają :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry