reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Kurczę dziewczyny to ja jakaś ślepa jestem bo ja w katalogu z Biedronki zabawe FB nie widzę.

KUPINOSIA nie moja ulotek nie znosi ale za to masę rysunków z przedszkola, od cioci z pracy itp.
 
Tu wstawiam Benia krolisia bo nie moge dodac hand made watku...

Czesc juz na fb mogla zobaczyc ;) fajnie robi sie takie pluszaki, szkoda ze mam tak malo czasu :-(
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 38
Aneta, nie moge go teraz znalezc z necie, a schowalam go w pokoju, w ktorym spi teraz Q, jutro napisze dokladnie jaki to basen, w kazdym razie ma taki daszek/słonia i przez trabe mozna wyrzucac na zewnatrz kulki.
 
reklama
Do góry