reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Minisia slodkie :-)

Ja jak juz sie dowiem plci to planuje na kartce zrobic cala liste ( ktos chyba na poczatku tego watku poruszal taka liste :-) )
I juz z ta lista i ze znajomoscia plci bede kupowala konrety bo narazie kupuje to co mi sie podoba :-)
 
Dorotka z tą listą to dobry pomysł bo ja też tak robie. Ale z doświadczenia wiem ze i tak dokupisz wiele zeczy z poza listy. Bo lista zawiera zawsze najpotrzebniejsze rzeczy a ty dokupisz a to spodenki a to kamizelka jakaś itp;-) ja mówie ze to dodatki:laugh2::laugh2::laugh2:

A ja dziś kupiłam śliczniutką błękitna bluze z kapturem dla Smerfika:-p
 
Minisia - udane zakupy :tak:! Ja jutro jadę z koleżanką do lumpków i jak się trafi okazja, to się nie będę opierać :-D.
Dorota, Czarna ja też lubię listy :-D np przed wyjazdem na kilka dni jak trzeba zrobić zakupy i co jest do spakowania, wtedy się rozpisuję na dużej kartce.
 
listy są świetne, aczkolwiek ja zazwyczaj kupuje to co na liście plus całą masę niepotrzebnych rzeczy:)

Właśnie się dowiedziałam, że dostaniemy wózek - mutsiaka, łóżeczko i jakąś fajną kołyskę od koleżanek. A od jednej dodatkowo trochę ciuszków po jej synku :) Strasznie się cieszę:)
 
Milutko że tak o Was dbają:-)

Ja będę szaleć jak się dowiem kogo nosze pod serduszkiem - chłopca czy dziewczynkę:) A jak się nadale będzie ukrywało to kupię ogordniczki i sweterek uniseks i tyle:)
 
listy są świetne, aczkolwiek ja zazwyczaj kupuje to co na liście plus całą masę niepotrzebnych rzeczy:)

Właśnie się dowiedziałam, że dostaniemy wózek - mutsiaka, łóżeczko i jakąś fajną kołyskę od koleżanek. A od jednej dodatkowo trochę ciuszków po jej synku :) Strasznie się cieszę:)
To super takie dary sa bardzo cenne:-p
Milutko że tak o Was dbają:-)

Ja będę szaleć jak się dowiem kogo nosze pod serduszkiem - chłopca czy dziewczynkę:) A jak się nadale będzie ukrywało to kupię ogordniczki i sweterek uniseks i tyle:)
Kaka jest wiele ciuszków uniwersalnych wiec spokojnie dasz rade:tak:
 
Kaskada - niezły zestaw w prezencie - pozazdrościć uczynnych koleżanek :tak:

My byliśmy ostatnio w kolejnym sklepie z wózeczkami i jak postawić koło siebie Atlantica i Toledo, to Atlantic zrobił na moim M większe wrażenie :-D. Jest taki tatusiowy - amortyzatory i te sprawy. Toledo jest taki zgrabniutki - w sam raz dla mamusi ;-). Ponieważ nie jestem zaborcza w tym temacie, zgodzę się na atlantica - w końcu jak M będzie pasował wózek, to chętniej będzie chodził na spacery :laugh2::laugh2::laugh2:.
Omegi w Toruniu raczej nie zobaczę. Jutro dzwonie do producenta. Ech Czarna, tak już bym miała z głowy ;-):laugh2:
A w lumpkach obkupiłam córeczkę. Dla dzidzi nic ciekawego nie było. Muszę porozmawiać z siostrą, czy coś dla mnie przyszykuje, przejrzę pudło po Martynce i wtedy zobaczę czego brakuje. Nie chce kupować na wielki zapas, ale poszalałabym troszkę, dla miłych wrażeń :rofl2:
 
reklama
Do góry