reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Dorotka można mieć ale nie trzeba. Naprawde maluchy tak szybko rosną i przybierają na wadze ze szok:szok::szok::szok:

A to moje dzisiejsze łupy:-p








 
reklama
Czarna sliczne ciuszki i pewnie z lumpeksu? fajne tam macie lumpy hihihih

Madziu tak za kazdym razem jak cos kupie to tak sie ciesze jak dziecko.
Ja juz dawno kupilam 1 ciusek i po tym kupieniu nic sie zlego nie stalo wiec zycze ci szybkiego przelamania sie i kupno ciuszka zobaczysz jak to cieszy :-)
 
Tak ciuszki tradycyjnie używane. Jedynie sweterek i czapunia po sis małym:-p I kocyk jest nowy Biedronkowy. Ale jest tak milusi ze nie mogłam sie oprzeć:zawstydzona/y::-D
 
czarna79śliczniutkie
Jak wczoraj bylismy w tym sklepie dziecięcym to nie kupiłam ani jednego ciuszka wstrzymam sie aż pozanam płeć, a była para tydzień przed porodem która dopiero teraz zaczynała rozgladac sie za wózkiem łóżeczkiem i resztą
 
ppatqa ja tez znam takie pary. Moja bratowa z bratem ukrywała ciąze (wpadka) i jak sie wydało był 8 miesiac. Ona całkiem zlała przygotowania do porodu i jak poszła rodzić to my wsio kupowalismy i praliśmy. Normalnie porażka:baffled:

Mi sie wydaje ze zakupy to jest rzecz indywidualna. I sa osoby które uważają to za konieczność i dla nich nie ma róznicy czy wczesniej czy później bo przecież wszytko w sklepach jest wiec po co sie spieszyć:confused: Ja tam jestem osobą której takie sprawy sprawiają wielką frajdę (nawet zakup skarpetek) i przyjemność dlatego to robie:-p A po drugie lubie sama decydować i niewyobrażam sobie aby ktoś za mnie wybierał:-p:laugh2:
 
Czarna fajne te ciuszki:-)Ja juz sobie pare rzeczy kupilam.Teraz jedziemy do Polski i chcemy zrobic takie porzadniejsze zzakupy:-DJa tez wole miec wszystko wczesniej kupione:tak:
 
dziewczyny śliczne ciuszki, stwierdzam że muszę do czarnej na kurs kupowania w lumpkach się wybrać, przeszłam kilka gdańskich i albo nie umiem nic fajnego wyszperać albo źle trafiam
 
reklama
Hehehe ja kiedyś też nie potrafiłam nic znaleść. A teraz wpadam i tylko przelatuje. Dopiero jak coś extra to oglądam potem zastanawiam sie do czeko bedzie pasowac i decyzja biore albo nie:-p
 
Do góry