reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
A ja zamowiłam 2 kombinezoniki:
EVIL BABY :.kombinezon dla maluszka ok.62 blue (422169769) - Aukcje internetowe Allegro
.: LITTLE PUP :. 2-cz.kobinezon :ok.62: beż (420174572) - Aukcje internetowe Allegro

Mysle, ze ciuszków juz mamy dosyc. Musimy dokupic tylko jakies rekawiczki i skarpetki i spiworek, ewentualnie jakąś czapeczke, a reszta to juz po porodzie, bo w sumie jest tego juz sporo.
Czas kupic reszte rzeczy: łożeczko, wozek, wanienke itd...
Martynka do mnie przed chwila dotarl kombinezonik wlasnie od tego sprzedawcy tyle ze ten
.:HAPPY CHILD:. uroczy kombinezon ok.62 beige (416501816) - Aukcje internetowe Allegro
i ja myslalam ze to jest sciema z tym w aukcji ze 6/9 miesiecy ale widze ze naprawde...on jest jakis duuzy, no i nagle nigdzie nie jest napisane ze to na 62 cm jak w aukcji tylko na metce6/9. zanim Rafalek do niego dorosnie to juz wiosna bedzie:/nie bede odsylac im tego bo cena jest za niska zeby sie oplacalo....najwyzej bedzie Rafalek miec duzo miejsca:)
acha ale tak poza tym to jest baardzo ladny:)
Napisałam do nich meila co do tego rozmiaru, zobaczymy co odpiszą. W sumie lepiej zeby był wiekszy niz za mały :-)
o to daj znac jak Ci cos odpisza bo strasznie ciekawa jestem:tak:

Hehe napisali mi tyle, że jak chce mogą wysłać mi 56. Ale teraz przeczytałam te wymiary, pomierzyłam spioszki i bluzy 62, ktore mam w domku i w tych kombinezonach jest troche wiecej, wiec chyba wezme te 62, najwyzej w tym niebieskim dzidzia bedzie miała luz, a w tym drugim moge podwinac jak cos rekawki i nogawki :-) A blondi w tym Twoim 62 to jakies wieksze te wymiary :rofl2: Zagubiłam się juz a musze mu odpisac ktory, zeby mogl wysłac :rofl2: Pomocy :-D
---------------------------
Dodano chwile pozniej:
Dobra napisałam mu ze ten jednoczęsciowy ma byc 56, a ten dwuczesciowy 62 (w razie czego podwine nogawki i rekawki) :-D Nie mogłam sie zdecydowac wiec wzielam 2 rozmiarki :-D hi hi hi

Ok chyba czas mykac do męza do łozeczka :-) Maluszek sobie fika od kilku godzin non stop, chyba mu tam zaczyna sie robic ciasno :-D
 
Ostatnia edycja:
W końcu złożyłam zamówienie na szafę dla Hani;-) W końcu będę mogła wypakować jej ciuchy z walizki;-)
Kaka82 fajna ta szafa, szkoda że nie ma fotki z otwartymi drzwiami bo szukam czegoś podobnego.
Martynka1987 ładne te kombinezoniki, i cena też dość przystępna.
magdziunia ładna pościel dla dzidziusia :tak:
 
reklama
Do góry