reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Chcę Wam cosik polecić. Moja sis była ostatnio ze swoja Córunią Darusią na wizycie kontrolnej. P. Dr bardzo chwaliła,ze mała nie ma skrzywienia kręgosłupa,a reszta jej rówiśników je ma:szok: Zapytałam ją dlaczego ona nie ma i powiedziała,ze to za sprawą specjalnej podusi:szok: Mówiła,ze jak tylko malutka wróciła ze szpitala nie kładła ją na niej bo była skulona Kruszynka:tak: Ale jak już przyzwyczaiła się do innego środowiska niż brzusio mamy- to już tak. O to ta podusia-znalazłam ją na allegro (widziałam osobiście) i mam zamiar ją zamowić. Chcę żeby wasze Dzidzołki też były zdrowiutkie-dlatego tu o tym pisze. A może wy wiedziałyście już o tej podusi?
~~BEZPIECZNA PODUSZKA DLA NIEMOWLĄT ~~ (417241987) - Aukcje internetowe Allegro

Zobaczcie co jeszcze znalazłam-codzień to coś nowego poznaje:-D:-D
~~~~BEZPIECZNE WAŁECZKI DLA NIEMOWLACZKA~~~~ (417242070) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super ta podusia jest a wałeczki też oczywiście.
Ja chciałam tak skłądać zwykłe ręczniczki i ukłądać w łóżeczku .... a tu terzeczy nie są wcale drogie.
Chyba zamówię sobie też.
 
Kurde nie powinna się wypowiadac ale sorry Majeczko jakos zle odebrałam hasło;
Chcę żeby wasze Dzidzołki też były zdrowiutkie
A jak nie kupie to co bedzie chore????
Moje córy nie miały takiej i tez okazy zdrowia. U Niki w klasie na 25 dzieci 2o chodzi na korekcyjne zajecia własnie z wadami postawy itp. Drażni mnie takie cos jak czytam lub ktoś mi mówi ze kupuje buciki dla dzieci za 100 bo po nich dzieci nie maja platfusa, skrzywien itp. To jest dla mnie chore. A co z tymi co ich na to niestac ????? Sorrki ale ja źle reaguje na takie reklamy.
Ciesze się że Twojej siostrze sie przydała ale nie wie czy gdyby jej nie nieużywała to mała miałaby krzywy kręgosłup.
Ja stosuje prosciejszy sposób podkąłdam podusie pod materacyk ze jest on lekko podniesiony pod katem. I tak moje dzieci spały na początku.
Nie chce sie kłucic i wymadrzac tylko wyrazam swoje zdanie. Przepraszam jeżeli Cie uraziłam nie miałam i nie mam tego nigdy na celu.
 
Myślę, że Majeczka się nie obrazi.
Są różne metody - Ty Czarna masz już sprawdzoną i okazała się skuteczna, więc może któraś z nas też skorzysta z Twojej rady.:-)
 
Kurde nie powinna się wypowiadac ale sorry Majeczko jakos zle odebrałam hasło;
Chcę żeby wasze Dzidzołki też były zdrowiutkie
A jak nie kupie to co bedzie chore????
Moje córy nie miały takiej i tez okazy zdrowia. U Niki w klasie na 25 dzieci 2o chodzi na korekcyjne zajecia własnie z wadami postawy itp. Drażni mnie takie cos jak czytam lub ktoś mi mówi ze kupuje buciki dla dzieci za 100 bo po nich dzieci nie maja platfusa, skrzywien itp. To jest dla mnie chore. A co z tymi co ich na to niestac ????? Sorrki ale ja źle reaguje na takie reklamy.
Ciesze się że Twojej siostrze sie przydała ale nie wie czy gdyby jej nie nieużywała to mała miałaby krzywy kręgosłup.
Ja stosuje prosciejszy sposób podkąłdam podusie pod materacyk ze jest on lekko podniesiony pod katem. I tak moje dzieci spały na początku.
Nie chce sie kłucic i wymadrzac tylko wyrazam swoje zdanie. Przepraszam jeżeli Cie uraziłam nie miałam i nie mam tego nigdy na celu.
'

Ja sie podpisuje prawa i lewa reka;-)To sa poproste tanie chwysty reklamowe, ja nie stosowalam zadnych waleczkow, specjalnych poduszek i moja zocha tez ma prosty kregoslup i sie nie garbi (pewnie tez dlatego ze od poczatku dbalam zeby sie prostowala).
kazda z nas chce dla maluszka jak najlepiej i mnie tez strasznie wkurzaja takie hasla ze jak chcemy zeby nasze dziecko bylo zdrowe to kupmy taka poduszke...az brak slow...
 
Chcę żeby wasze Dzidzołki też były zdrowiutkie
Przecież nie chciałam zle to od każdej z nas zależy czy to sobie kupi czy nie...Wiele dziewczyn podaje tu linki - ja uważam,ze to ciekawe więc też dodałam. A ten zwrot-miałam same najlepsze na myśli ja będę miała dzidziołka po raz pierwszy i zamierzam kupić taka poduchę,a że Ty jej nie kupisz to Twoja sprawa (rozumiem,ze masz inne sposoby+doswiadczenie)Troszeczkę przykro mi,że tak to odebrałaś...W życiu nie chciałabym żeby któremuś naszemu Maleństwu coś się stało:no: Cieszyłam się,że mogę się tym z Wami podzielić-szkoda,że zle wyszło:-:)-:)-(
 
Majeczko wierze Ci i nie dziwie sie Tobie i innym przyszłym i obecnym matka ze chca dla swoich dzieci jak najlepiej. Bo ja równeiz tego chcę i do tego dąże. Mi niechodzi o ten produkt. Bo niewazne co stosujemy ważne aby to spełniało swoje zadanie i abysmy były z tego zadowolone tylko o te słowa
Chcę żeby wasze Dzidzołki też były zdrowiutkie:tak:

Napewno inaczej bym zareagowała jakby tego zwrotu nie było. Bo dalej bedę sie upierać że żeby mieć zdrowe dziecko nietrzeba stosowac każdego wynalazku.


A forum jest po to aby sie dzielić swoimi spostrzezeniami, wiadomymi i niewiadomymi. Wymieniac swoje poglady i zdania. Tylko trzeba tez wiedziec o tym ze nie kazdy bedzie sie z tym zdaniem zgadzał;-)

Buziam Majeczko i nie obrazajmy sie bo nie ma o co:elvis:




 
reklama
Do góry