reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
lilunia83 - dokładnie. kosmetyków nie da sie doradzić. trzeba testować.
Ja używałam na początku tylko Nivea-kremy, płyny,szampony,maście,pudry itd... ale potem okazało sie że po Johnsonie mała ma bardziej aksamitna skóre a oliwke to np tylko czysta parafina była najskuteczniejsza gdy dziecku po porodzie schodził pierwszy naskórek a na pupcie maść pośladkowa robiona w aptece a więc....sama widzisz...
 
Ja też uważam, że Nivea i Bambino są dobre.
Ja ostatnio kupiłam emulsję do kąpieli Oilatum - z parafinką.
A do pupy kremik Alantan Plus.

Oilatum u nas sie sprawdza teraz, wlewam niuni do kąpieli i jest na tyle duża że potem jej nie oliwkuje i sama teraz, w ciązy, też uzywam, jak juz nie mam siły na balsam:tak:
 
Oilatum jest dobre ale mi sie sprawdziły te zwykłe wiec je kupuje:))
Ale wam powiem ze moj bratanek po Olitaum(olejku do skóry) miał straszne łzawienie oczy:-(
Poprostu trzeba dopasowac do dzieci;-)
 
reklama
Do góry