reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reakcja bliskich a ciąża :)

weraphotoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Październik 2016
Postów
69
Miasto
Kielce
Cześć kochane mam do was sprawe.. Pytanie które nurtuje mnie od dawna.
Otóż mam 18 lat no i cóż stało się zaszłam w ciążę... Razem z chłopakiem uznaliśmy że damy rade... I tak mieszkamy razem od 2 miesiecy...
I teraz to co nurtuje mnie najbarsziej:
Czy mieliście podobną sytuacje i jak zareagowali na nią bliscy ?
Nie tylko chodzi o rodzicow ale ogolnie o wszystkich bliskich :)
Pomocy :))
 
reklama
I tak masz lepiej niz ja ;) ja mam lat 17 ( urodze 3 miesiace po 18) . Jestem z facetem od 3 lat jest 4 lata starszy i mieszka 100km dalej ;/ plan jest taki, że zamieszkamy razem jeszcze przed rozwiązaniem. Jeszcze nie mówiłam w domu. powiemy za tydzień więc wtedy ci powiem jak mi poszło. Ale łatwo nie bedzie mama ma 35 lat, bizneswomen ;( jest z moim tatą ale na tygodniu mieszka w Wawie bo tam pracuje, więc moja ciąża jej napewno nie ucieszy- miałam być lekarzem..., ale nie ma co sie przejmować liczymy się my, nasi faceci i bobaski ;)

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
I tak masz lepiej niz ja ;) ja mam lat 17 ( urodze 3 miesiace po 18) . Jestem z facetem od 3 lat jest 4 lata starszy i mieszka 100km dalej ;/ plan jest taki, że zamieszkamy razem jeszcze przed rozwiązaniem. Jeszcze nie mówiłam w domu. powiemy za tydzień więc wtedy ci powiem jak mi poszło. Ale łatwo nie bedzie mama ma 35 lat, bizneswomen ;( jest z moim tatą ale na tygodniu mieszka w Wawie bo tam pracuje, więc moja ciąża jej napewno nie ucieszy- miałam być lekarzem..., ale nie ma co sie przejmować liczymy się my, nasi faceci i bobaski ;)

w57vyx8d0y5gtqc5.png
Wciąż możesz byc lekarzem jeśli chcesz :) wiele młodych kobiet łączy studia z ciążą a potem wychowywanie dziecka. Powodzenia! :)
 
Wciąż możesz byc lekarzem jeśli chcesz :) wiele młodych kobiet łączy studia z ciążą a potem wychowywanie dziecka. Powodzenia! :)
nie w tym fachu ;) Oczywiście, że pójdę na studia natomiast nie na tak wyczerpujące jak medycyna. Nie chce zaniedbywać dziecka :) wiem co to znaczy nie mieć w domu mamy, więc poprostu przewartościowałam swoje życie.

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
Ja mialam troche wiecej bo 23, skonczony licencjat magisterke w trakcie i stala prace, ale rodzice byli mega zaskoczeni i widac bylo zawod w ich oczach, wyprowadzilam sie w dniu kiedy powiedzialam im o ciazy, teraz wnuk to ich najukochansze oczko w glowie, tak wiec po poczatkowym szoku i niezadowoleniu sa bardzo szczesliwymi dziadkami:)
 
I tak masz lepiej niz ja ;) ja mam lat 17 ( urodze 3 miesiace po 18) . Jestem z facetem od 3 lat jest 4 lata starszy i mieszka 100km dalej ;/ plan jest taki, że zamieszkamy razem jeszcze przed rozwiązaniem. Jeszcze nie mówiłam w domu. powiemy za tydzień więc wtedy ci powiem jak mi poszło. Ale łatwo nie bedzie mama ma 35 lat, bizneswomen ;( jest z moim tatą ale na tygodniu mieszka w Wawie bo tam pracuje, więc moja ciąża jej napewno nie ucieszy- miałam być lekarzem..., ale nie ma co sie przejmować liczymy się my, nasi faceci i bobaski ;)

w57vyx8d0y5gtqc5.png
Ja mam 18 za rowny tydzien... Mature akurat miesiac przed terminem... Nie wirm jak to bedzie... A powiem Ci ze jestem w podobnej sytuacji bardzo... Tez chcialam byc lekarzem pisze mature z biologi i z chemi ale wiem ze nie dam rady nauczyc sie na nia tak zeby zdac na tyle aby przyjeli mnie na medycyne... Nie mieszkam z rodzicami od 2.5 roku oni mieszkaja 580 km ode mnie.. Postanowilam ze przyjedziemy z chlopakiem do nich na swieta B. Narodzenia i wtedy im to powiemy ale zupelnie nie wiem jak mam sie do tego przygotowac:/
 
Ja mam 18 za rowny tydzien... Mature akurat miesiac przed terminem... Nie wirm jak to bedzie... A powiem Ci ze jestem w podobnej sytuacji bardzo... Tez chcialam byc lekarzem pisze mature z biologi i z chemi ale wiem ze nie dam rady nauczyc sie na nia tak zeby zdac na tyle aby przyjeli mnie na medycyne... Nie mieszkam z rodzicami od 2.5 roku oni mieszkaja 580 km ode mnie.. Postanowilam ze przyjedziemy z chlopakiem do nich na swieta B. Narodzenia i wtedy im to powiemy ale zupelnie nie wiem jak mam sie do tego przygotowac:/
Ja już zrezygnowałam z medycyny, pójdę na kosmetologie i będę miała czas dla bobaska ;) Ja mieszkam z rodzicami i tego boje się najbardziej, bo powiemy... będą źli, mój facet pojedzie do siebie, a ja zostanę;( będzie dobrze.Fajnie że nie jestem sama ;) Napisze ci za tydzień jak mi poszła rozmowa ;)

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
Ja już zrezygnowałam z medycyny, pójdę na kosmetologie i będę miała czas dla bobaska ;) Ja mieszkam z rodzicami i tego boje się najbardziej, bo powiemy... będą źli, mój facet pojedzie do siebie, a ja zostanę;( będzie dobrze.Fajnie że nie jestem sama ;) Napisze ci za tydzień jak mi poszła rozmowa ;)

w57vyx8d0y5gtqc5.png
Dziękuje :) powiem Ci że też już się nad tym zastanawiałam żeby iść na kosmetologie.. może to i nie taki głupi pomysł :)
 
reklama
Do góry