reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratunku Katar

Polecam krople do nosa euphorbium :-). To homeopatia :-), mnie bardzo pomaga :-).

polecam euphorbium. Mojemu maluszkowi pomogło szybko

jest jeszcze w formie kropli doustnych - ja je kupowalam bo psikniecie czegokolwiek mojemu synowi graniczylo z cudem kiedys... :)


a ja osobiscie plecam masc typu - pulmexbaby tyle ze dla doroslych (one sa ogolnie na stany przeziebieniowe)....albo olbas - moja corka miala okropny katar..zadne krople jej nie pomagaly ani nic....poltora tygodnia sie meczylam z jej katarem, az kupilam olbas...jedna krople na bluzke (na wysokosci klatki piersiowej) jej zakrapialam...na noc jedna krople na koldre..2 dni i po katarze...takze poki co bede to stosowac...mi rowniez pomogl i to bardzo jak mialam okropnie zatkany nos :) - ja to na noc sobie tylko zakrapialam poduche zeby moc spac normalnie :D

kupilam kiedys acatar...nie wiem co jest w skladzie ale czulam sie okropnie po nim...jakbym miala jakas faze...nie bylo to zbyt przyjemne...bo przeciez trzeba jakos w dzien funkcjonowac... :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja preferuję regularne dbanie o siebie zamiast leczenie się w trakcie przeziębienia choć i tego nie można zawsze uniknąć. Kupuję sobie rózne suplementy i jako dodatek polecam tran. Kupuję opakowanie które starcza mi na prawie 2 miesiace za niecałe 6zł w aptece za grosze w stolicy na ul. Złotej. Biorę także suplement witaminowy, aby niczego nie brakło ;-) Natomiast jak katarek jednak mnie dopadnie to biorę sobie Afrin albo Otrivin zaleznie od tego co mam pod ręką.
 
Do góry