reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

No jeszcze nie doszedł :-( Już bym z chęcią sobie poszalała nim po domku :-pAle jak przywiozą, to się na pewno pochwalę :-)
A mój bąbel prawdopodobnie książkowo waży (nawet troszkę mniej), ale wiem, że trzeba brać poprawkę na to co lekarze mówią. Też czasami się zastanawiam, czy gondolka z quinniego mu wystarczy spokojnie do wiosny :confused: No ale to się wszystko w praniu okaże ;-)
Sylwia76, tak jak napisałaś... "pożyjemy, zobaczymy", no i będziemy bogatsze w doświadczenia z przyszłymi pociechami :rofl2:
 
reklama
No jeszcze nie doszedł :-( Już bym z chęcią sobie poszalała nim po domku :-pAle jak przywiozą, to się na pewno pochwalę :-)
A mój bąbel prawdopodobnie książkowo waży (nawet troszkę mniej), ale wiem, że trzeba brać poprawkę na to co lekarze mówią. Też czasami się zastanawiam, czy gondolka z quinniego mu wystarczy spokojnie do wiosny :confused: No ale to się wszystko w praniu okaże ;-)
Sylwia76, tak jak napisałaś... "pożyjemy, zobaczymy", no i będziemy bogatsze w doświadczenia z przyszłymi pociechami :rofl2:

To zycze, by wozio jak najszybciej dotarł - zobaczysz ile jest składania, dotykania, przymierzania itp. bo przecież wszystko tzreba sprawdzić :)

Mój gin nie mówi mi ile waży i ile mierzy dziecko,ale juz powiedział, że bedzie duży (po rodzicach). Teściowa jak zobaczyła gondolę to aż jeknęła, że taka mała,Ale co zrobić? My sie bardziej na duża spacerówkę nastawilismy (dłużej maluch w niej pojezdzi) niż na gondole, ktorą max. wykorzystamy przez pół roku.
Ja mam nadzieje, ze jednak gondola się spisze, bo chcę wózek zostawic dla następnej pociechy - dlatego kupiliśmy porządna bryczkę :)
 
reklama
Kasiu, zobacz, jest na allegro,ale w innym kolorze niż szukasz:
GONDOLA QUINNY BUZZ 2007 SHULPHUR (440497756) - Aukcje internetowe Allegro


tak tak widzialam juz ja ,przeglondam allegro 10 razy dziennie :-) ale mam buzza czerwonego strawberry i tak bardzo podoba mie sie ten kolorek ze chciala bym w tym samym kolorze ,w zasadzie to nie wiem jak dlugo mi jeszcze posluzy poniewaz dzidzia ma 2 miesiac i mierzy 65 cm. a urodzil sie 52 cm. cos szybko rosnie :-(
 
Do góry