reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

Ale tu cisza!!!
My też rzadziutko zaglądamy.
Pozdrawiam Maluszki i juz teraz składam wszystkiego naj z okazji zbliżającego sie DNIA DZIECKA!!! (bo nie wiem , czy dam radę przed jeszcze zajżeć)
Pozdrówka!! :) :)
 
reklama
Pogoda niestety nie sprzyja spacerkom,ale mamy małe sukcesy , bo Antek powoli przekonuje sie do wózka.Pod warunkiem , że prawie siedzi i może obserwować co się dzieje.Wtedy jest wszystko ok i po pewnym czasie zasypia .Zwykle chodzimy w okolicach Mickiewicza.Na miasto raczej się nie wybieramy - denerwuje małego duży ruch , zwłaszcza tiry.
Mój nr gg :1458526 , czasami jestem dostępna.
A jak ty się czujesz?
Pozdrówka :) :)
 
Hej dziewczyny!
No to już Asie mają swoje maleństwa!
Klaudia super. Asiu napisz co łychać! jak sie chowa maleńka!
Ziółko, a jak Antoś? co ze spacerkami? jak znosił te upały? przeciez z niego to duzy chłopiec!
 
:)
na całe szczęście Antek polubił swój wózek i spacerki.Uratowało nas to , że w pozycji półsiedzącej może oglądać co się wokół niego dzieje.Posunął się nawet do tego , że zasypia bez ceregieli na spacerku. ;) Upały znosi niestety tak sobie.Byliśmy tydzien nad morzem - tam trochę odetchnął , ale na miejscu męczy sie bardzo. Oby temperatura nie skakała juz powyżej 30 stopni.
Pozdrówka dla Mamuś i Pociech
 
No tak, Ziólko, upały maluszkom dały sie we znaki... Ja rozstawiłam na balkonie basen dla Nadi , na szczęście ma on przypinany daszek pompowany, więc miałyśmy zabawę i jakoś przeżyłyśmy te upały. Ale ponoc upałow ma być ciąg dalszy.
My jesteśmy dopiero przed wyjazdem na letni wypoczynek.
 
a dokąd się wybieracie? (jeśli można wiedzieć)
Trochę się obawiam kolejnej fali upałów , bo Mały znów się będzie męczył , a ja sama ależę do osób , które kiepsko funkcjonują , gdy temperatura wzrasta powyżej 25 stopni. Mam nadzieję ,że tym razem nie będzie cieplej niż 30.Zwłaszcza ,że chce przygotować Antka na mój powrót do pracy , a upały i jego marudzenie na pewno nam tego nie ułatwią.
Pozdrawiamy :)
 
reklama
jeszcze na chwilkę przed wyjazdem usiadłam na BB. Jedziemy do borów tucholskich i na chwilke nad nasze polskie morze. Ale morze to taki plan bez konkretów. Prawdopodobnie wylądujemy w Mielnie.
Do zobaczeniea za jakiś czas.
 
Do góry