reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

No cóż ja tez pracuję , odkąd Nadia skończyła 5 miesięcy. Pracuję sporo, w godzinach do południa jestem nieuchwytna, a po południu pracuję tez we wtorki i środy. Resztę czasu mam do dyspozycji.:-)
A moje namiary na priva:tak:
 
reklama
witam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki jestem tu pierwszy raz na tym płockim forum a tez jestem z płocka
:-)
 
Witam Olii!
Napisz cos wiecej o sobie i swojej córeczce,bo po zdjęciu domyslam sie,ze masz córeczke!:-)

Dziewczyny, to kiedy robimy spotkanko?
 
Jeżeli mamy sie spotkać do południa to ja tylko sobota lub niedziela, a jeżeli po południu,to każdy dzień poza środą i wtorkiem.:-)
 
witajcie........:tak:
postaram się dołączyć do Was w najbliższym czasie
ostatnio mam tyle zajęc ze wolny czas spedzam na odpoczynku w pełni tego słowa znaczeniu :-D
pozdrawiam pa
 
reklama
Do góry