reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Ala gratulacje ze dałaś radę urodzić takiego chłopa wielkiego, swoją drogą mój emek ważył 4800 :szok:mam nadzieje ze nasz dziecko nie bedzie takie wielkie bo pęknę :-D

Sun napisała mi smska że mam wam przekazać że w poniedziałek idzie do szpitala, ale jest dobrych myśli :tak:
 
reklama
Pełna- wiesza ja ostatnio bardzo przyjzałam sie zdjeciu ostatniemu z usg no i obok dzidzi obok jest druga plamka a nawet plama ktora wyglada bardzo podejrzanie. ale zeby tego było mało to wziełam pierwsze i ta kropka jest tylko , że o wile mniejsza niz na ostatnim zdjeciu.
Nie wiem co o tym myslec:szok:
Pewnie uznacie , ze ze mna cos nie tak :p
 
Ostatnia edycja:
Ala gratulacje wiedziałam ze będziesz miała chlopczyka hehe dziewczyny pamiętacie zakłady ? Kto jeszcze stawiał na chlopczyka ?

Widzę ze na forum same chłopaki bo u mnie tez :)

Czytam i jestem na bieżąco mało pisze bo czasu trochę brak, w pracy rozliczenie 2012 roku przygotowania budżetu na 2013 siedzę więc przy kompie cały czas :( u mnie już 22 tydzien :) ale ten czas zapitala hehe
 
Alu gratulacje!!:):)dobrze, ze wszystko juz w porzadku:):)
czekamy na dalsze relacje:)
Lilonka masz racje z macierzynskim, zle mnie doinfor.
dziewczyny zostawicie jeszcze jakiegos chlopaczka dla mnie:>:)?
a to mój domek dla maluszka;)
dd.jpg
 
Alu!!!!! wielkie gratulacje...chlop jak dab....alez on wielki 4300, dobrze ze szybko udalo sie urodzic bo przy tej wadze maluszka to wyzwanie :-D Ooooo to sie nie sparwdzilo,ze dziewczynka...jednak moje przepowiednia sie nie sprawdzily hehehe.....wszystkiego dobrego Alu :*

ysia piekny ten Twoj domek....zaczyna cos byc widac.....

Pelna Ty podobny termin masz do ysi a gdzie fotka Twojego domku?


U mnie po staremu, koniec @ i w przyszlym tyg mam nadzieje,ze sie odbedzie ostatnia IUI przed laproskopia....jakby tego bylo malo znowu bierze mnie ptrzeziebienie...gardlo,kaszel i smarki....cos ostatnie moje 2IUI byly wlasnie jak bylam chora,starszny kaszel....teraz aplikuje syrop i tabl do ssania moze jakos odpusci....
 
nowa gratulacje wizyty i syneczka! :tak:
ysia piękny domek dla maleństwa! Ty też stawiasz na chłopaka u siebie?
ewabra faktycznie jakoś "chłopaczkowo" się zrobiło na naszym forum.
Ja też stawiałam na chłopaka u ali :-D
Na razie potwierdzona dziewczynka u gnagny i lilonki a reszta albo chłopaki albo niewiadome ;-)
hope to trzymamy kciuki! Pamiętaj że zwolniło się miejsce po ali wiec musisz szybciutko na nie wskoczyć :tak:
pełna pozdrów sun! :tak:
 
reklama
Hope przeziebienie kuruj domowymi sposobami i bedzie wszystko w porzadku!Laparo lepiej, zeby nie bylo;-)
Agusia chcialabym chlopaczka.wczoraj poszlam o zaklad z mama, ona twierdzi uparcie ze bedzie syn, ja twierdze, ze bedzie cora:)
 
Do góry