reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Hey dziewczynki długo mnie nie było .... Odpoczywalam po świętach :) ale jestem z Wami na bieżąco :)
Mam małe pytanko odnośnie wagi dużo wam sie przytylo ? Ja jestem w 19 tygodniu + 4 dni i waga wskazuje na + 10 kg :) trochę jestem przerażona tzn bardzo przerażona zastanawiam sie czy moze powinnam bardziej sie ograniczyć bo jak tak dalej będzie to masakra .... Jak waga wyglada u was ? Kiedy przytylyscie najwiecej w jakim okresie ? Czy powinnam przejść na dietę ?
Pozdrawiam
 
reklama
Ewabra trudno mi się odnieść do Twojego pytania, bo ja do tej pory nic nie przytyłam, ale u mnie to inna sytuacja, bo ja mam przewlekłą chorobę, która ma na to wpływ (mam nadzieje, że na czwartkowej wizycie u gin zobaczę na wadzę chociaż kilogram więcej)... A powiedz mi rozmawiałaś z lekarzem na temat swojej wagi????
 
Ewabra - ja też mam +10, ale podwójnej obciążenie, no i trochę starsze maluchy. Jutro wizyta, zo zobaczymy co na to doktorek.
Agusiaks - mi Hobbit się podobał, ale ciężko było wysiedzieć 3 godziny na dupce.
 
Ja na razie przytyłam ok. 4 kg, aż się sama dziwię, ale brzuszek już spory i dzidzia ładnie rośnie :tak:
Ale to chyba kwestia organizmu, musisz zapytać lekarza albo położnej
No i czekamy wreszcie na Twój suwaczek :tak:
 
To jeszcze ja sie wypowiem, ogolnie przytylam 15kg czyli podobno ksiazkowo, nie za duzo nie za malo. Jutro jesli usg dojdzie do skutku to dowiem sie mniej wiecej ile wazy moje malenstwo, chcialabym aby nie bylo za duze bo kto je urodzi! Nie bralam zadnych witamin przez cala ciaze i to tez mnie bardzo interesuje jak w tym wszystkim wyglada waga dzieciatka. Z rana mam dzwonic czy lekarz wogole zechce przyjsc bo ide do innego a ten lubi olewac pacjentki. No ale jesli sie uda to ide na 12 sprawdzic mojego dzidziunia ktorego moze za tydzien zobacze juz w realu :-D Poki co wychodze juz z domku po chorobie i sama ubieram kozaki ktore trzeba wciagnac na nogi, zapiac zamek i na dodatek sa na wysokim obcasie hehe kazdy sie dziwi ze chodze w takich butach ale mi nawet nogi nie spuchly a tak poza tym nie mam innych butow, wszystkie na obcasie :eek:
postaram sie pisac codziennie ale jakby mnie nie bylo to nie znaczy ze musze byc na porodowce. Bede sie starala dac Wam znac o wszystkim co sie u mnie dzieje jak tylko bede miala jak a poki co nigdzie sie nie wybieram hehe
 
Sun7 ja mam wizytę u lekarza 17 stycznia o 17 45 :) więc pewnie wszystkiego sie dowiem, badanie na zakończenie II trymestru, już nie mogę sie doczekać czy napewno z dzidziusiem wszystko dobrze (taka mam nadzieje)
Co do wagi to lekarz nic mi nie mówi więc chyba nie jest tak złe, nie mieszkam w Polsce a tutaj moze bardziej liberalne podchodzą do wagi :)
W każdym razie postanowiłam sie troszkę ograniczać tym bardziej ze przed ciaza przytylam dużo min. Przez hormony

Agusiaks suwaczek będzie jak tylko znajdę moment żeby siąść przed kom narazie pisze z tel
Zazdroszczę ci wagi ja to już mam problemy z podnoszeniem sie :)
 
ewabra to faktycznie troszeczke masz tej wagi na plusie jak Ty juz masz problemy z podnoszeniem sie ;-)
ja to w sumie brykam jak zawsze, jedynie troszeczke wolniej i ostrozniej bo wiadomo brzuch ale tak to czuje sie dobrze z tymi kilogramami co je mam teraz, bo teraz waze tyle co powinnam, oczywiscie po ciazy znowu wroce do swojej wagi czyli do max 50kg zreszta zobaczymy jak to bedzie, najpierw musze urodzic i ogarnac bycie mama a potem myslec o zbywajacych kg
 
ala80 z tymi obcasami to uważaj, bo teraz nie czujesz, ale to podobno rozwala kręgosłup i powoduje płaskostopie...

ja najbardziej utyłam w ciągu ostatnich 4 tygodni. Nawet w pracy każdy się zdziwił, że tak przytyłam przez ostatnie dziesięć dni, w ciągu których mnie nie widzieli. Brzuch mi znacznie urósł, a po twarzy ciąży podobno nie widać. Mnie się robi już bardzo ciężko, bo z natury jestem drobna i niska. Nawet na boku nie jest mi już wygodnie spać.
 
gnagna jesli liczyc ciaze 40 tygodni to przed Toba jeszcze 10 wiec troszeczke zostalo. Ale jak ja juz ustapie Ci miejsca to czas smignie jak oszalaly ze nie zdarzysz torby spakowac hehe
 
reklama
Do góry