reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Dokładnie starają się wydoić ile się tylko da.... cóż ale nie poślę jej do przedszkola to pozwolę mojej teściowej zrobić z niej brudasa rozwydrzone bez ambicji i polotu dziecko znudzone życiem..... moja teściowa po okolicy gadała jaką okropną matka jestem bo zabieram dziecku dzieciństwo..... mojego M nastawiała przeciw mnie że ona w domu a ja za przedszkole płacę ale jestem tak zadowolona bo ona tak łaknie nowych rzeczy poznawania literek cyferek i angielski i wszystko więc może pozbawiłam jej bezsensownego siedzenia z babcią która szukała by jej zajęcia żeby mieć spokój ale nie żałuje ;-)

Katy zawsze miałam 60 a od trzech miesięcy 62 :(
 
Ostatnia edycja:
Dzięki i wzajemnie..... i SMACZNEGO!;-)

Wiem że tu nikogo nie ma...... uciekam
Udanego wieczorku i jakbym czasem się nie dorwała do internetu to udanego weekendu ........ pamiętajcie wszystkie jesteście piękne inteligentne i zaradne chodzące skarby tej ziemi :*
 
reklama
jestem juz w domku :-(ale fatalnie sie czuje ,glowa mi peka ,jeden mały pawik i koniec ,wogole czuje sie jakby powietrze uszło ze mnie


hehe nie wiedzialam ze moj hafcik hihi bedzie taką sensacją

wiec Katy generalnie do dzis czułam sie super :-D,ale wieczor zapowiada sie fatalnie :wściekła/y:
co u taty????i dobrze ze wpadłas ty sportsmenko hihi teraz to dzaga bedziesz :-):tak::-):tak:,no i co z twoją @????

Losiczka dzis obstuka meza z kaski hihi :-D:-D,a stroje przesliczne :-)

Liluu załatwiłas juz za drugim razem czy jeszcze dzis 3 raz tam bedziesz jechac????????


ide sie legnąć bo głowa mi pęknie :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry