reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ilonko a czego oni mogą chcieć :angry::wściekła/y: imbecyle legalność pobytu ustalić :confused: ku...a członkowie UE muszą takie bzdety udowadniać śmiech na sali ale to jeszcze nie wszystko bo jeszcze dzis musimy jechać dowieść dokumenty bo daliśmy im początkiem listopada ale ona chce je ponownie a ja sram kasą na bilety:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
liluu a gdzie to tak?

ada a calkiem fajnie... gralismy w pilke, potem poszlismy do piekarni kupic beze, jedlismy tez zupke literkowa... bawilismy sie tablica i w ogole ^^
 
lilu bo to zawsze tak jest oni leją na to że to jest dla ciebie kłopot plus koszt, banda zdzierców i cudaków wymyślają tylko żeby utrudnić życie:wściekła/y:

Val no to super nie ma jak się rozerwać raz na jakiś czas :tak:
 
Martus i jak mamusiu sie czujesz:-)?????
Valky oj nie przesadzaj z ta waga....chyba az tak zle nie jest;-)
Sylwia jak tam zdrówko;-)???
Lillu co za konowaly :wściekła/y:........w tych urzedach....czasami az nóż sie w kieszeni otwiera
Ada i jak czekolada zniekneła:-D??
Ilonka ty tego swojego.....hmmm....naszego Papiego powinnas zgłosic gdzieś za modela :-D



A ja ledwo żyje po wczorajszych cwiczeniach:-p......laska sobie chyba pomylila zajęcia poczatkujacych z zaawansowanymi:baffled::baffled::baffled::baffled:........czuje każdy mięsień........ale za to na robocie duzo nie mam wiec jest ok:tak:
Na weekend plany mam mega duze....papiery, rozliczenie, sprzątanko, prasowanko no i cwiczenia :-)
A jak tam moja forumowa fitness advisor Jane:-)???


Co tam u Losiczki i {Piateczki??? Zzagubiona sie pokazywała?????.....bo widze ze Agnes sporadycznie .....Olus jej spac nie daje bidulce:sorry2:
Lori tez cos znikneła


A Różyczka , Dziama i Rozia????
 
hej..jestem i ja...kolano nadal boli i puchnie.. chodze jak sierota..ale co tam poodpoczywam sobie :-)
a wy jak zawsze bez litosci- rozpisaly sie i wez tu czlowieku ponadrabiaj:-)
ilonko- komplety sliczne..ja niestety tez nie potrafie takich rzeczy.a jaki model..tylko pozazdroscic..zreszta juz ci pisalam ze zakochalam sie w nim :-) :-) :-)
ada - dziewczynki nadal przezywaja..zwlaszcza starsza..wynalazla atlas psiakow i szuka..wiec raczej nie bedziemy mieli wyjscia..
A ja zamiast galerii oczekalam sie BIEDRONKI ..6.12 nam otwieraja...no jaki luxus :-)

:-) :-) PAMELA - Wszystkiego Najlepszego ...Spelnienia tych najskrytszych marzen
 
witaj joanno :)...

katy obawiam sie ze z moja waga jest zle, ale nie bede siebie i was jeszcze dzisiaj tym dolowac... matko jak ja bym chcial miec choc ulamek twojego zapalu:)))

wlasnie siedze i popijam cappucino, zapraszam ^^
 
katy zdrowko w miare czasami nerka zakuje ale da sie zyc :)
Ada nerka dzis niby nie boli ale czasami cos jak by zakulo ale najwazniejsze ze nie mam kolek nerkowych :)
A dzis ledwo zyje kreci mi sie w glowie
 
Ja już się godzinkę drzemnęłam ale w pracy i na siedząco bardzo nie wygodnie

Katy czekoladka jest więc wpadaj zjadłam może z 5 kostek i jakoś mi przeszło..... oj jak chodziłam na aerobik to zawsze się na koniec rozcigągałyśmy i połowa dziewczyn podeszła do tego w sposób olewający a ja że chciałm jak najlepszych efektów wszystko sumiennie robiłam i ja zakwasów zero miałam a tamte umierały..... mój m się ze mnie śmiał że po co mi o mogę przecież w domu ćw. ale to nie prawda człowiek się nigdy na tyle nie zmobilizuję......:-p

joanna tylko żeby się nie okazało że weźmiecie następnego a stanie się to co z pierwszym bo dopiero biedactwa by się ucierpiały:-(

val ja też idę sobię kawę zrobić więc łączę się z Tobą duchowo ;-)

Sylwia to dobrze że z nerkami lepiej...... a co do głowy to usiądź i nogi połóż na czymś..... maleństwo rośnie i serce ma problemy z pompowaniem krwi i tlenu..... a i nie trzymaj nogi na nogę bo to też krążenie pogarsza.... :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry