reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
witam sie i ja...jak zawsze zabiegana i nie mam czasu na was dzis idziemy na roczek.jeszcze musze do lekarza pedzic po zaswiadczenie.pozniej ksiegowa..caly dzien z glowy..:-) ale poczytuje was..nie odpisze kazdej bo nie pamietam...:-)stara juz jestem..wiec prosze wybaczyc..:-):-)
dziewczyny trzymam && za WIZYTY
Kasiu za ciebie tez &&& - musi byc dobrze..
ilonko-czapka urocza..tez taka chce..
reszty nie pamietam ..
 
dziewczynki kończe komplecik, mam do zrobienia jeszcze różową czapulkę i jestem do Waszej dyspozycji hihihi :-):-):-):-):-) polecam sie :-D:-D:-D:-D
Roszpunka nie mam pojęcia kiedy dokładnie ..... :sorry: Jak Maksiu ?? śpi ?????????
 
Marcia ma o 12 wizytę. Trzymamy mocno kciuki :tak::tak::tak:

Ada dlatego ja nie mam samochodu. Od lat prześladuje mnie myśl że coś złego stanie sie komus z mojej rodziny własnie przez samochód.I to że mój syn pracuje jako kierowca cięzarówek a marzy mu sie tir dodaje mi siwych włosów :-(

Dziewczynki tyle sie u nas dzieje , mnie od tego wszystkiego brzuchol boli.Chciałabym dla każdej z Was żeby wszystko było po waszej myśli ale ja taka już jestem bardziej przejmuje sie innymi niż sobą .

Ilonko kochana no musi wylecieć @ i tak wczesnie ją dostałaś .Ja po Szymonku 1 @ miałam jak mały miał 10 miesiecy :-).

A Kasia da komus znać po porodzie ??? Jezu niech będzie wszystko dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!1
 
witam się i ja!!!

dzięki za informacje o kasi i dziewczynkach... trzymam mocno kciuki żeby wszystkie były bardzo silne!!!

Rozia matko jedyna o jakich ty godzinach kobieto wstajesz??? pewnie dziecko budzisz:tak:... udanego wypadu do ikei, pochwal sie co kupiłaś :cool2:
sylwia co to za zachowanie, chora kobieta w ciazy a oni ci nawet usg za darmo odmawiają, a choćby mieli codziennie robić dla zdrowia Twojego i dziecka to założe się że nie jest to aż takie kosztowne!!! to jakies nienormalne!!! żeby Cię porządnie leczyć musieliby pewnie Cię od razu na oddział położyć bo wtedy dostaliby solidną kasę... pffff
lisoczko witaj, mam nadzieję, że humor nadal dopisuje ;-)
ilona współczuję takiego okresu... ja kiedyś miewałam takie mocne, ale na tabsach to już było bardzo lightowo, ciekawe jak będzie teraz kiedy odstawiłam...
pamela miłego dnia, drapanie po pleckach tygryski lubią najbardziej!!
dziama z kartonami to już tak jest, ja się przeprowadzałam chyba już z 6 razy, nawet wiozłam tutaj do niemiec kartony autobusem :zawstydzona/y:
katy ty pamiętaj kobieto że się dzieci z myziania po pleckach nie biorą :rofl2:... osobiście myzianie uwielbiam!!!
ada dobrze ze brat miał tyle szczęścia!!! nie wszystkim jest to dane!!!! ma dobrego anioła stróża;-)

ło matko chyba wszystkie???

aaa roszpunko witaj!!!

u mnie ciąg dalszy buntu, temperatura mnie wqrwia... postanowiłam zmienić sposób pomiaru, kupiłam torebeczki ochronne na termometr i będę mierzyła analnie... ołłł jeeeaaa...
a zaraz ide po mojego potworaszczaka do przedszkola i potem na miasto znów... małż ma urodziny i kombinuję co mu kupić, mam już perfumy, teraz coś chętnie słodkiego może dokupię - bo to łasuch straszny!!!

miłego dnia dziewczyny!!!
 
Ostatnia edycja:
Ada o matko :szok::szok::szok: Najważniejsze,że się nic nie stało poważnego im... Rzeczywiście jak auto tak wyglądało, to mieli meeega szczęście i ktoś na górze nad nimi czuwa :-)

ilonko malami ma wizytę o 15. Dostałam paczkę od Ciebie :-) Czapa wygląda jeszcze lepiej na żywo :-D:-D:-D Rewelacja :-D:-D:-D Dziękuję :-D I za prezent dla Bianki też dziękujemy :-) A za etui :-) A w ogóle, to chyba tam więcej rzeczy wrzuciłaś, to ja Ci jeszcze kaskę przeleję :-)

edith...
łosiczko coś się zmieniło w godzinie wizyty Małejmi?? Bo wczoraj pisała mi,że ma o 15
 
Ostatnia edycja:
Rozia mi pisała rano że biedna ma srakę przed wizytą a wizyta o 12

Dziewczynki . NIC TYLKO PŁODZIĆ DZIECI. RODZINNE POSZŁO DO GÓRY O CAŁE 9 ZŁ :szok::szok::szok::szok::szok:

Własnie dostałam decyzję.Muszę rozplanowac co kupić za tę podwyżkę :-D:-D:-D
 
Ilona- i mnie chyb przyjdzie uderzyć do Ciebie bo nie mam czasu na szydełko żeby coś zrobić od tak że o zamówieniach nie wspomnę :( teraz priorytet kiecka. Marzy mi się duża choinka w ozdobach n szydełku dobrze ze sobie wcześniej narobiłam wystarczy pokrochmalić bo z marzeń byłyby nici.
 
Losiczko kochanie a karmiłaś czy nie ?? Ja tam wole juz miec tą @, 22,11 idę do gina i bym chciała anty , bo mam dość tego stresu heh:-D:-D:-D bo mnie m straszy ciągle :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Rozia nie po to wysłałam wiekszą paczkę abyś TY mi jeszcze kase dawała :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: uspokój sie :-D:-D:-D:-D:-D najważniejsze ze sie wszystko podoba :) :-):-):-):-):-)
 
reklama
losiczka dobre i tyle .... ja tak samo dostałam na szczęscie pozytywną decyzję :-D:-D:-D:-D 154zł drogą nie chodzi, a zawsze to juz na pampersy czy mleczko jest !!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak:
Dziama ja jeszcze próbowałam nic na choinkę i chyba juz w nie w tym roku :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: nie mam czasu na razie ... poza tym choinki tez nie mamy :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: albo sie kupi albo sie dużego kwiatka ubierze w lampeczki hahah
 
Do góry