reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

a ja widzę że w tabelce ciężarówek się różowo zrobiło :-p
niestety ja nie mam z nią kontaktu :no:
 
reklama
witam i ja.

dziama ja mogę jedynie bez pieczenia palisadę polecić. przepis na g

martuś czekamy na wieści

losiczka ja tam wierzę że sen się spełni. &&&&&&&&&&&

pamela we Włoszech taka deszczowa pogoda? u mnie dzisiaj słoneczko ale na spacer na razie nie idziemy bo czekam na kuriera

wczoraj bylismy u mojej mamy na imieninach i Olus tak polubił towarzystwo że nie spał prawie wcale. zasnął dopiero jak wracaliśmy po 17. i tym sposobem nockę miałam z głowy bo od 23 do 2 postanowił nie spać. a potem budził się co chwilę więc ja dzisiaj nieprzytomna

a oto nasz miesięczny szkrab DSC_0152.jpg
 
witam sie i ja:-) wreszcie kompa odebralam miesiac im zajelo..ale fotki odzyskalam.zaraz mykam po laski do szkoly i z m na zakupy bo sobie lampki led na schody wymyslil i znowu remont :-) bede pozniej ciuszki wystawiam na allegro to was nadrobie..i obiecuje poprawe..no i mam nadzieje ze po tych weekendowych igraszkach cosik bedzie...ale ja naiwna...milego dnia laseczki...
 
reklama
Dziama ja zaraz Ci też wrzucę pzrepis na cist bez pieczenia, które możesz robić na dwa smaki i na tiramisu, które wszyscy u mnie uwielbiają, tylko ja go teraz jeść nie mogę, bo tam są surowe jajka :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry