reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
piąteczko chyba nie mam siły patrzeć się na ten cholerny wykres... nie dość, że na 100% bezowulacyjny to jeszcze z negatywnym testem... nawet dwoma jakbym tak wpisała poprzedni, bo niestety to nie pierwszy...

ja to wszystko dziewczyny wiem... ale... no wiecie...
właściwie to ryczeć mi się chce...
bez sensu robie, gadam i w ogóle wszystko... spadam, nie będę smucić już... może potem, albo jutro mi się poprawi humor bo okropne huśtawki mam po tych hormonach...
 
witajcie

Viola - gratulacje dla Antosia!!!! My w niedzielę mieliśmy miesięcznicę.

biapl - Kubuś jak był taki malutki, tez nie lubił się przebierać, ale chyba było mu zimno i dlatego płakał, bo jak najpierw chwilkę w pokoju nagrzałam i dopiero go rozbierałam, to było wszystko w porządku

Val - pisałam Ci juz kiedyś, że pierwszy cykl po odstawieniu tabletek trzeba spisać na straty, bo hormony jeszcze w organizmie działają

Nie pamiętam co komu jeszcze - miłego dnia WSZYSTKIM!!!!!
 
ilona24 mój tata ma akwarium ponad 100l z wygiętym przodem (taki łuk) nie wiem czy to jest to profilowane, bo nie znam się za bardzo :confused: ale jeśli tak to nie zniekształca „obrazu”- ręczę głową z prywatnych obserwacji :tak:
kurcze bardzo podobają mi się akwaria, ale jak sama miałabym z tym robić to w życiu bym się nie zdecydowała
:no:

Dziewczynki, dzięki za porady odnośnie stroju ogłaszam, że zakupiłam legginsy, więc teraz nie ma już odwrotu, do czegoś muszę je wynosić
:-D

Valkyrie proszę mi się nie załamywać, bo będzie lańsko po dupce
:wściekła/y:;-)

piąteczko
, a Ty nadal na maślanie jedziesz?
:-p

edit.:
dziama86 jak samopoczucie Kochana ? Mam nadzieję, że chociaż troszkę lepiej? :tak:
 
melduję się szybko i zmykam potyrać trochę ;p
potem będę na dłużej

Valky też miałam akcje z bezowulacyjnymi długimy cyklami po odstawieniu tabsów..
tulę, wiem jakie to wkurzające
Katy biedny tata..Twoja obecność na pewno mu dobrze robi
Ania ty ty nie kombinuj, wracaj, jeszcze nie czas :p


mnie sie dziś śniło że urodziłam malucha w pół godziny, prawda że proroczo??? hahahahaha
 
reklama
dzięki dziewczyny... czuję że mi przejdzie, tylko na jak długo...? musiałabym wyznaczyć sobie jakieś granice w tym wariactwie, tylko jakie???:confused:

dziama ty dawaj tu co tam u gina???
 
Do góry