reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ada pychotka co piszesz :-D

dziewczyny mam takie cudo jak mrozony kebab:baffled:... powiedzcie mi kochane ze wiecie jak to sie przygotowuje... juz bym chyba predzej swiezy zrobila niz gotowy mrozony, ale mam i trza go zjesc... a za bardzo gotowych dan nie robie no i mam zonka, jak to sie przygotowuje??? na patelni odsmazyc, czy jak??? tylko on jakis taki kruchy strasznie po odmrozeniu :-(
 
reklama
joanna kanapki ze smalczykiem, wypas a co!!!
jane nie pomyslalam o piekarniku, ale to chyba lepszy pomysł niż patelnia... matko co mnie podkusiło, żeby takie śmieciowate coś kupić, ale nie spodziewałam się, że to będzie aż takie dziwactwo...
ada ja tez wpadnej jak pozwolisz ^^... tylko ode mnie to jakies 1300km :baffled:
 
ja tez spadam..ubzduralam sobie mielone :-) jakies pranie wstawie.. poudaje ze cos robie :-) okna musialabym umyc bo sasiadow juz niewyraznie widze :-) ale poczekam na malowanie..jeden balagan ..moze sie jakis zlituje i mi pomaluje :-) a to pewno bedzie mezus :-) ...wpadne pozniej
 
AdaW to ja się powoli pakuję :-D

losiczko72 milej pracy :tak:

tak w ogóle to chciałam rzec iż przez naszą jane, a właściwie dzięki niej zamierzam zacząć ćwiczyć od najbliższego poniedziałku
:tak: mam nadzieję, że coś mi z tego wyjdzie ;-) na początek 10 minute trainer, bo jakoś boję się tego drugiego zestawu hahaha :-D
 
reklama
Do góry