reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ja tylko na chwilke . i Lece ogarniać w domu . MIŁEGO DNIA

ILONKO jestem jestem , i na razie póki bobas w brzuszku a P w pracy nie mam nic innego do roboty . Internet mi został przez taka pogode . Trzymam kciuuuuki ; ) :-D
 
reklama
Dzień dobry Gwiazdeczki :-)

Ilonko ale skoro mówisz,że ten sztywny sie nada, to super, bo ja bym nawet taki bardziej wolała :-) To &&& za męża i za lapka :-):-):-)

Roszpunko juz sie nie będę stresować :-):-):-)

piateczka no to gratuluję odpieluchowania :-D:-D:-D

Pamela co tam u Ciebie ??

truskafka chwal się , chwal :-)

A u mnie z samopoczuciem to jak rollercoaster, dzień jest ok, a drugi dzień jest standard... ehhhh Ale dobra, już niech będzie, w końcu sama tego chciałam ;-):-);-)
 
Dzień dobry Kobitki!!!
Ilonka Gratuluję Pawełka!! Osobiście spodziewałam się, że to Juleczka! Ci lekarze!
Truskawka mam nadzieję, że będziecie mieli tropiki nad morzem:-D
Ja też jestem za znieczuleniem, trzy razy rodziłam na żywca, i teraz chce znieczulenie! Myślę, że jak kobieta ma wybór, a dopadną ją takie porządne bóle, to i tak prosi o znieczulenie, zależy jak się szybko rodzi. Mam nadzieję, że Adolinka nie wytnie mi takiego numeru, że jak mam możliwość się znieczulić, to cesarkę mi zrobią. bo się nie odwróci:eek:
Wczoraj dostałam takiej migreny, że szok! Już teraz wiem, że te bóle głowy mam, jak się zmęczę, i za dużo rzeczy robię!
 
truskafffka najserdeczniejsze zyczenia,przepraszam ze spoznione!Zobacz załącznik 481393 trzymam&&&&&&&&& za udane boboseksy!!!!!! Roszpunka uśmiałam się z puszystego królika hehehehe:-):-):-) no i wielkie gratki z okazji ukonczenia podyplomówki. losiczka zdrówka dla chłopaków! Ilonka super, że Twój m dostał lepszą pracę!!! Gratuluję i życzę powodzenia!!! Zobacz załącznik 481392karolcia porcelanka sliczna!Widzę tez że mamusię pożegnałaś czarownice002.gif!!!wreszcie dychniesz troszkę:-). Roza ja tez zamierzam korzystac z wakacji,bo takie ciagle myslenie o testach,owulce i całej reszcie nic nie daje!zostawiłam wszystko losowi,a co ma byc to bedzie:tak::tak::tak:! Milenaaaa nie przejmuj sie opiniami innych,to tylko głupota i ciekawosc ludzka i nic wiecej! dzielna dziewczyna jestes i tak trzymaj!!! jane a Ty widze ciaqgle zapracowana jak ja,ale jeszcze troszke i urlopik Kochana 352.gif... Małami urodzinowe007.gifwszystkiego naj,naj Kochana!!! Axa to super że się wyjazd udał:tak:! piąteczka, no to gratuluję pozbycia się pieluszki,uwielbiam czytac historyjki o Twoich szkrabach Kochanych,zawsze sie usmieje:-D!!! Rozia Kochana u mnie samopoczucie i bez fasolki jak u Ciebie/ rollercoaster!! to chyba przez te upały! a tak ogolnie to czekam na owulke ale widze ze sie cos spoznia choleryna! to chyba przez te upały! dziewczyny u mnie jest teraz 45 stopni,385.gifmasakra,nie ma czym oddychac:rofl2:!!! no i po mojej przerwie wiec spadam,zycze miłego dnia dziewczynki!!!
 
hej!

witam z rana. byłam dzisiaj w laboratorium zrobić krzywą cukrową. nie było nawet tak źle. ale cytryny nie pozwoliły mi dodać. dałam radę. jutro wyniki.

teraz trochę muszę popracowąać i wróce do was. miłego dnia
 
agnes ta krzywa to jest dla mnie zawsze koszmar. tym bardziej, że ja nawet kawę piję bez cukru- fuj

axa rozia no takie uroki stanu e..... odmiennego

pamela już niedługo połączę się z Toba w bólu upałów letnich

dałam zdjątko na grupie
 
Wiecie jak mi pani w urzędzie powiedziała? " widać, że Pani jest w ciąży, już nie w stanie błogosławionym, tylko w ciąży! Bo Pani wszystko ciąży!":-D
Zawsze chciałam chodzić w ciąży latem, bo poprzednie ciąże wszystkie zimą były, ale chyba jednak lepiej zimą:eek: Teraz ledwo dycham! Ostatnio M siedział nade mną i wachlował mnie gazetą! A nogi mam jak świąteczny zraz zawijany:baffled:
Truskafko Kochana Życzę Tobie Spełnienia Wszystkich Marzeń, i Ślicznej Pani Prezes!!!
 
ja w skrucie poprzedni post mi wcielo nie mam c
sily pisac od poczatku
w czwarek przyszedl na swiat synus o 22.41 3408kg nataniel
ja przez 8 tyg chodzilam z peknieta maciva maly wpoprosu swoja pupa zatamowam pekniecie wiec przez 8 tyg ratowal mi zycie
potczas porodu okcja zatrzymala sie na 7cm rozwarciu nawet nie czulam ze mi sie robi potem dostaalm krwotkoky z ktorym trzymali mnie 2.5 h orgaznizm byl gotowy na porte a macica nie wzieli mnie na sale ja maly teto spadali a nie ze ja sie wykrwawiam panietam z sali ze 2 lekarzy sie mylo 5 biegli a 2 bylo przymnie malego wyciadli po15mni opreacji m nie ratowali 3 godziny dali mi 2l krwi mialm duza rowalona macice wzdluz brzucha i odklejone lozysko wlasny syn mi uratowal zycie tym zr niechial wyj a potczas porodu macica calkiem przestala pracowac nie wiemjak dluzo mam ubytku w macicy okaze sie po zagojemiu
potem pluca mi sie zapadalu po operacji ale juz jest lepiej ZYJE odezwe sie jutro
 
reklama
Pamela Boooooże.......współczuje tego piekła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :baffled:
axarai ja koncówke to tak nie odczułam bo rodziłam w pażdz. ale za to teraz to naprawde cos strasznego, chciałam rodzic w lato to mam za swoje ....:sorry2:
agnes a co to za głupie baby w tym labolatorium??????:szok: mi to dwaj lekarze kazali tak robić z ta cytryna wiec ja nie wiem czemu one nie dały Ci wcisnąć tej cytrynki :szok: głupie babsztyle jak dla mnie .......:sorry2::baffled: dobrze ze jakos wypiłaś ........a miałas po obciązeniu po 1 godz, czy po 2 godz,.?????????
piateczka kawa bez cukru ..??? :szok::surprised::rolleyes2::oo: łoooj.......:baffled: :-p
Rozia TAK... jak cos to normalny przewijak pasuje , powiem Ci ze o 100razy jest lepszy niz te w tych kojcach,,,,,,bo sa okropnie nie wygodne dla dziecka........i male !!!a ten to jest przynajmniej stabilny i wygodny i duzy !!!!!!!! Ja dostałam od znajomej dokupiłam tylko nowy pokroweic frote i jest super ;-)
W sumie to powolutku juz Ci powinno mijać ..ale....wiadomo jak moze byc......choc mam nadzieje ze niebawem zaczniesz tak naprawde cieszyc sie ciążą bez zadnych sensacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milena to jak cos to czekam na dane do tabelki :-)
Roszpunka jak sie czujesz???????? Moze zdjęcie brzusia robiłas ????????



JUSTYNA GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURCZE SWOJE PRZESZŁAŚ, BIEDNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE WAZNE ZE JEST JUZ OK i ZE JESTESCIE CALI I ZDROWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEJUS AŻ CIARY MAM JAK CZYTAM TWOJ POST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NO TO MAMY KOLEJNE FORUMOWE DZIECIĄTKO !!!!!!!!l:-) ;-) :-D l:-) ;-)
laugh.gif
l:-) ;-)
laugh.gif
l:-) ;-)
laugh.gif
l:-) ;-)
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry