reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Lilu- super Wielkie GRATKI to dziś zarządzam zbiorowe opijanie wieczorkiem kto się przyłączy??????????? Jak to jest masz kilka etapów egzaminów czy jeden z różnych rzeczy?
 
reklama
Dziama to jeden egzamin z historii i wiedzy o kraju ,powiem ze nie bylo latwo sie nauczyc tych kroli ,dat ,powodow dlaczego przestali byc wladcami ich zony i rodziny to bylo najgorsze dla mnie acha i slawni dla tego kraju ludzie noblisci ,czy zwyciescy olimpiad to byla masakra bo z zycia codziennego nie bylo ki trudno bo ja jestem wscibska i lubie duzo wiedziec :-D:-p Teraz caly proces naturalizacji przedemna no i kasa :no: Cholernie duzo musze zaplacic


a no i przylacznam sie do masowego chlanska
 
ewirut napisała że już są w domku :) muszą się ogarnąć i jutro postara się wpaść na bb :-)



Liluu
- gratulacje!!!!


ja się nie odzywałam cały dzień po od rana zalatana ... na rano miałm usg ... Liliana ma już 3 kg, rozwarcie na opuszek, zew szyjki nei ma a jest wew albo odwrotnie hehe juz nie jestem pewna co usłyszałam :sorry2: mała przygotowana do startu, ale jeszcze nie tak bardzo nisko. Na usg wszystko dobrze, ale powiedzialam lekarzowi o tej małej ilości ruchów noi przy nim też się nie ruszała. Szturchał ją z każdej strony a ta w zaparte i drgnąć nie chciala. W końcu mu pokazała "fuck you" i dał jej spokój :sorry2: Oczywiście dokładnie posprawdzał i nic niepokojącego nie znalazł. Pępowiny na szyi też nie ma. Wszystko między nogami. Lilka ruszyła się jak tylko wyszłam z gabinetu ;)

po lekarzu prosto do fryzjera co by zrobić fryz na porodówkę...zaszalałam z drastyczną z mianą koloru i mam taki




po powrocie do domu ide siusiu a tam szok :szok: .... na bieliźnie dużo brązowego plamienia, taki jak ostatni dzień okresu. Mąż od razu kazał dzwonić do lekarza, ale ja wiem co mi powie, że to na pewno po badaniu bo wszystko jest teraz bardziej ukrwione. Z drugiej strony predzej spodziewalabym się krwi po badaniu a nie brązowego śluzu.
Pojechałam na ploty do kolezanki z pracy bo juz dobrych pare miesięcy się nie widziałyśmy, wlazłam na 4 piętro i prosto do ubikacji, ale wszystko dobrze. Zaczął u niej boleć mnie brzuch jak na okres i jak ide nawet na mały kawałek to mnei boli do teraz. Jak dojechałam do domu to znowu brązowy śluz tylko ciemniejszy i ból okresowy. Kazałam mężowi przytachać do domu torby i chyba się na wszelki wypadek spakuje.
 
Lilu,wielkie gratki :-) ja z historii tez noga,choc z historii GB mialam na studiach 5 :-) jakas duzo ciekawsza niz polska,takue smuty same ucza hihi

Lori,moze to czop zaczyna schodzic po badaniu.czyzby juz sie zaczynalo? Pamietam,ze dziewczynom nawet pare tygodni przed zacztnal schodzic.a mi wlasnie po badaniu,ale bylam juz w szpitalu wtedy.najpierw troche,a potem caly dzien po kawalku.
 
Roszpunka - ale myślałam że to takie bardziej gluty, a ja mam plamienia i zabarwiony śluz dokładnie jak na koniec @ :confused:

spakować mi się nie chce, lece się kąpac i spać. Mam nadzieje że mała tylko mnie straszy.
 
Witam i ja Musze ponadrabiać troszkę U mnie ostatnie dwa dni to masakra Olek chory W czwartek obudził się z gorączka Mąż pojechal do lekarza i zapalenie gardła Leki przepisane ale w domu 40 st gorączki Normalnie pierwszy raz go widziałam takiego kiepskiego No i pojawiła sie wysypka Doslownie na calym ciele ma ropiejące plamy Wygląda strasznie W piątek znowu lekarz i wirusowe zapalenie gardła i skóry Jeść nie chciał bo gardło boli spal kiepsko i tylko u mamy na rękach bylo ok Dzisiaj już bez gorączki wróciły mu siły ale wysypka jeszcze większe Aż smutno na niego patrzeć Ospa to jest pikuś przy tym jak teraz wygląda Zal mi go bo wygląda strasznie
A my w środę na wesele Nie wiem co to będzie. Mówię wam jeden wielki sajgon mam
Lece poczytać co u was

Lori ja taki plamienie miałam wlaśnie po badaniu Trwalo chyba z 3 dni A po następnych 2 daniach na porodówce wylądowałam tak więc może się coś dzieje Jakby co dawaj znać
 
Agnes,zdrowka dla Olka.mam nadzieje,ze ida wam sie spokojnie na to wesele isc.strasznie sie patrzy na chore dziecko :-( Maksio mial trzydniowke,3 dni goraczku bez przerwy,a potem caly w czerwonych plamach.tez wygladal tragicznie.

Lori,no to wypoczywaj jeszcze,ile sie da.czekamy na rozwoj sytuacji :-)
 
reklama
melduje że w nocy była cisza na froncie :-):-):-)

agnes - no a nie jest to trzydniówka? ... pierwszy raz spotkałabym się z wysypką przy zapaleniu gardła :confused:


wieczorem jednak nie chciało mi się spakować torby, Mati od rana każdego zamęcza że ma się z nim bawić torbami bo to jego "poczta". Trzeba się spakować żeby mieć spokój.
Teraz jem śniadanie, popakuje torby i na działke. Mam plan zabrać wreszcie niemiecki do nauki :-p:-p
 
Do góry