reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Aniu Jasia to mi wywoływali 3godziny45 minut i był na świecie ..........takze szybko........!!!!!!!!! |Wtedy chodziłam prywatnie i gin swierdził ze Jas jest za duzy juz ( według usg wyszło mu 3.660kg) i mnie wziął na wywołanie w 38-39 tygodniu a teraz to wiadomo jak jest na nfz...... trzeba czekać i przewaznie po terminie dopiero dają skierowanie jak sie nic nie dzieje samo........

Gosiulek o kurcze....!!!!!!!!!!!! rozumiem ........
 
reklama
błahahahahhahaah a niech sąsiedzi tez coś mają z życia i sobie popatrzą żeby tylko Jasiek Was nie przyłapał bo jeszcze będziesz musiała w drodze na porodówkę starszaka uświadamiać :) ale ta opcja zdecydowanie najlepsza jako wywoływacz
 
ojej ale akcja mnie omija:-D

Ilonka mi skurcze zaczęły się o 6 rano, też nieregularne, nie ustawały i długie odstępy były, zadzwoniłam do szpitala i kazała mi przyjechać, ale dalej nic nadzwyczajnego się nie działo i położna zdecydowała że przebijamy pęcherz i.... wtedy jak z górki:-)

Dobrze że mąż już nie daleko:-) ojj trzymam kciuki żebyś już urodziła.

Tak jak pisze Piąteczka ja pojechałabym do szpitala i wtedy zdecydują co robić, z drugiej strony jakby położyli i czekac kazali to też bym nie chciała:tak:

Ciekawa jestem jak Roszpunka???? Może też już ją coś bierze:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej..jestem tu nowa siedziałam właśnie i czytałam wasze ostatnie wpisy i postanowiłam się odezwać:biggrin2: i dołączyć..:biggrin2: MOGĘ ???? jestem mamą dwóch córek.11 i 5 lat..i coraz częściej myślę o kolejnym dziecku.M zresztą też...ale jakoś wszyscy dookoła dziwnie reagują bo podobno w wieku 35 lat to raczej już powinno się odpuścić..
 
Ja tez jakaś taka pełna adrenaliny jakbym sama miała rodzić normalnie.................... czekamy na wieści z frontu
 
reklama
Do góry