reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hej kochane ja dzis od rana tonę w papierkowej robocie wrrrrrrrrrrrrrr

Martuś - no ja się nie podejmę a szkoda bo lubię takie rzeczy. Robię sobie zawieszki na wódkę no i te aniołki ło mamo a czas nagli :szok: żeby urozmaicić sobie cosik to kolczyki i naszyjnieki po3 aniołki robie żebym w monotonię nie popadła :) aniołki to robie w pracy a kartki to za dużo papierzysk trzeba rozłożyć i w pracy nie mam jak ;/ przeszło ci troszkę? ech meczy cie bidulko jak nie jedno to 2
Roszpunko- a w czasie dnia też mu tak łapki marzną???
Sylwia- nosz!!!!!!!!!! jeszcze Ci choroby Oliwki brakowało. Daj znać jak po wizycie
Ilona - wymiatają :) jak by mi M wyskoczył w czymś takim to na bank by do niczego nie doszło bo bym umarła ze śmiechu

edit. Paula a jak sie to ustawia naucz bezmózgą kolezankę :)

A ja chyba dostaję okresu :) dawno nie miała nie :) brzuch od ok11,30 pobolewa @ byłam w toamecie a tam na wkładce niespodzianka ta dam :p zamieniłam na podpaskę i zobaczymy - ale mnie juz nic nie zdziwi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roszpunka to,że Maksio ma chłodne rączki i stópki to wcale nie musi oznaczać,że mu zimno. Niemowlęta w dłoniach i stopach mają słabsze krążenie, dlatego sprawdza się kark u małych dzieci.

Ilonka zazdroszczę przespanych nocek:)

Martuś a może sama zrobisz zaproszenia? Siedzisz w domku hihi masz czas a takie zestawy do robienia kartek można kupić ,widziałam w empiku np ale i na allegro coś znajdziesz.
 
Małami- tak kusi bo ja uwielbiam takie rzeczy robić :) ale może nie bedę przeginać bo potem się nie wyrobię z tymi aniołami wrrrr ale sobie wymyśliłam ba jeszcze mam fantazję ozdabiania tych aniołków że tez mnie nie naszło wcześniej na to heh no zobaczymy ale czuję sie jak na @ tylko w 28dc u mnie ?????????????/ i to po 2 tyg krwawienia??? jazda bez trzymanki moje hormony szaleją
 
Dziama no szaleją Ci te hormony i to ostro sama nie wiem czemu tak ,przeciez to nie dobrze :-(
ja własnie patrze na te kartki jak je zrobic ale niestety dam sobie spokój :-D
 
Wszystko kwestia charakteru ja lubie to robić i tak dłubię aż do osiągniecia efektu wycisza mnie to a moja siorka np mimi ze spokojny z niej czlowiek to wystarczy że patrzy jak ja to robie to już nerwicy dostaje :)
 
Witam miłe panie

Malami napisz do Katy ona na pewno ci pomoże z tymi kartkamii :tak:

Sylwia powstrzymam sie od komentarzy tego co te baby zrobily :crazy:

Dziama idź do lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!! To juz nie żarty anemi sie dorobisz No i te hormony twoje tez trzeba wyregolowac

Ilonko padałam i leże :-D Niezłe ocieplacze hihihihhihihi a Pawełek to super chłopak aniołek

wiecej nie pamietam :zawstydzona/y:

Zycze miłego popołudnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam dziewczyny

paula pewnie że się pochwalę fotkami ale to dopiero za 2 tyg tyle musimy czekac

martuś gdybym miała zdolności to bym ci zrobiła te zaproszenia ale niestety bozia mi nie dała

chociaż właśnie mam zamiar zrobić na chrzciny takie małe podziękowania na stół z Olka zdjeciem. jesli mi wyjda to wstawie wam fotki. poki co musze zdjecia zaniesc do wywołania bo czas ucieka

ilonka jak ja zazdroszcze ze Pawełek tak ślicznie śpi. u nas pobudki co 2 godz. ja nie wiem co sie Olkowi porobiło

sylwia ale cie zrobili z tym usg. mam nadzieje ze urodzisz i juz nie bedziesz musiała wiecej jezdzic

lece obiad robic i wracam
 
Do góry