reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Pauluś taki to ja w pierwszej ciązy to miałam na koniec 4 miesiąca a tu... tak szybko widac ,no i podobno 2 i nastepne ciąże juz szybciej widać

Liluuu bez przesady chudzielec nie widzisz jak mi wchodzi hehehehehehhe
 
Marta śliczny bzunio :tak: A co do pierogow to chodzą za mną juz długi czas :-p Ciekawe jak nasza Kasia es sie czuje z dziewczynami
 
Martuś powiem Ci, że chyba coś w tym jest :tak: Moja Pani kierownik mówi to samo, że w pierwszej ciąży do 3 miesiąca nawet nie wiedziała, że będzie miała dzidziusia, a teraz widać o wiele szybciej i jestem świadkiem, że faktycznie, właściwie było widać od 5 tygodnia chyba :szok: a może u Ciebie faktycznie dwie kruszynki się kryją? :-)

LiLuu to podeślij troszkę do mnie tych pierożków :zawstydzona/y::-p
 
reklama
Noo ciekawe kurcze wkleiła filmiki z nimi na fb ale one są malusie



Paula bliźniaki???????????????????????????? no co Ty :szok:
 
Do góry