reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost Beta HCG

Dołączył(a)
14 Lipiec 2024
Postów
5
Cześć... Weekend czekania przede mną, może ktoś coś podpowie...

03.09.2024 beta HCG 19956,81 progesteron 16,5
06.09.2024 beta HCG 20674,23 progesteron 29

W międzyczasie luteina 2x dziennie i brązowe plamienie ...
 
reklama
Przyrosty na tym etapie nie są już takie duże. Aczkolwiek wzrost o niecały 1000 w 3 dni nie napawa optymizmem. Do tego plamienia też mogą mówić, że coś jest nie tak. Kiedy masz USG?
 
Cześć... Weekend czekania przede mną, może ktoś coś podpowie...

03.09.2024 beta HCG 19956,81 progesteron 16,5
06.09.2024 beta HCG 20674,23 progesteron 29

W międzyczasie luteina 2x dziennie i brązowe plamienie ...
Kiedy ostatnio miałaś USG? Co było tam widać?
Czemu na tym etapie robisz betaHCG i przyrost? Lekarz zalecił? Z jakiego powodu?
Trochę dziwny ten przyrost, a w sumie jego brak plus to plamienie...
Progesteron, który wychodzi, to jest ten powiększony o luteinę, nie Twój naturalny - bo luteina wychodzi we krwi - ale to pewnie wiesz.
 
Jak wyzej. Dodatkowo plamienie moze wystapic tez przy luteinie przez aplikator, ktorym mozna sobie podraznic to i owo
 
Zapomniałam dodać, że to początek 7 tygodnia ... Więc wydaje mi się, że przyrosty powinny być dużo większe. USG za 6 dni. Lekarz zalecił, bo w 6t+3d brak akcji serca.
 
No to raczej nic z tego nie będzie.
A luteina sztucznie podtrzymuje ciąże.
Tzn jeśli chodzi o sam TC, to bym tak nie wyrokowała. Zarodek z akcja serca pojawia się gdzieś ok 5+4/5+6 tak mniej więcej. 6+3 to tylko kilka dni, ciaza ma prawo być młodsza o te 4 czy 5 dni.

Natomiast plamienie i przyrost bety, a raczej fakt, że nie rośnie, nie zwiastuje dobrze. :( I to mnie osobiście bardziej martwi...
 
Tzn jeśli chodzi o sam TC, to bym tak nie wyrokowała. Zarodek z akcja serca pojawia się gdzieś ok 5+4/5+6 tak mniej więcej. 6+3 to tylko kilka dni, ciaza ma prawo być młodsza o te 4 czy 5 dni.

Natomiast plamienie i przyrost bety, a raczej fakt, że nie rośnie, nie zwiastuje dobrze. :( I to mnie osobiście bardziej martwi...

Taaak u mnie lekarz nie widział akcji nawet chyba w 7 tc tylko ja nie badałam bety i progesteronu. Pp prostu poszłam na kolejne USG. Nie miałam plamień i nie brałam sztucznego progesteronu w tamtym momencie

Natomiast tutaj raczej chodziło mi o betę, plamienia i jednak progesteron bez suplementacji
 
reklama
Do góry