reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

@jasani Ja pod koniec 7tc miałam betę ok 9800. Z ciąża wszystko było ok. Rozwijało się wszystko zgodnie z OM. Także sama wartość nie jest aż tak istotna.
 
reklama
@jasani Ja pod koniec 7tc miałam betę ok 9800. Z ciąża wszystko było ok. Rozwijało się wszystko zgodnie z OM. Także sama wartość nie jest aż tak istotna.
Ale mi właśnie o to chodziło. Nie doszukuje się tutaj nieprawidłowości. Autor pytania martwi się, że wynik jest wysoki. Moim zdaniem wcale nie jest.
 
Żona była dzisiaj i nie ma dalej serduszka, 6tyg+2 teraz wyszło. Wszystko rośnie, beta też stwierdziła, że przyrasta ale znów ją wysłała na badania hcg. Poczekamy do poniedziałku. Dziękuję za odpowiedzi.
 
Niestety nie pojawiło sie serduszko, beta wyhamowała. Żona wlansie jest w szpitalu. Dostała leki i ma poronić. Mamy wspólnie pytanie techniczne, jak odnaleźć to niespełna 6mm maleństwo. Chcieliśmy zrobić badania do określenia płci ale zona przy tych krwawieniach nie wie jak ma odróżnić i znaleźć material do badania. Co z rejestracja dziecka, kiedy nie uda nam sie znaleźć materiału do przeprowadzenia badania. Dosyc pogmatwane to wszystko.
 
Niestety nie pojawiło sie serduszko, beta wyhamowała. Żona wlansie jest w szpitalu. Dostała leki i ma poronić. Mamy wspólnie pytanie techniczne, jak odnaleźć to niespełna 6mm maleństwo. Chcieliśmy zrobić badania do określenia płci ale zona przy tych krwawieniach nie wie jak ma odróżnić i znaleźć material do badania. Co z rejestracja dziecka, kiedy nie uda nam sie znaleźć materiału do przeprowadzenia badania. Dosyc pogmatwane to wszystko.
Musi wszystko łapać do wyparzonego słoika lub tzw. nerki i nosić położnym, żeby one znalazły i zabezpieczyły w soli fizjologicznej. Ewentualnie niech naciska na pilne łyżeczkowanie, kiedy być może jeszcze jajo płodowe jest w macicy. Generalnie jest ryzyko, że nie uda się znaleźć czesci dziecka z tak niskiej ciąży. Są szpitale, w których przymykają oko i wpisują płeć w karcie martwego urodzenia, ale to rzadkość. A do tego jak nie będzie zabezpieczony żaden materiał (nawet w bloczkach do badań hist-pat), to nie będzie nowy o pochówku.
 
Myślę, że chyba za późno się zapytalem. Żona ma krwawienia od wczoraj i jedyne co sprawdzała to na podpaskach czy nie ma a jak lecialo z niej to nikt jej nie informował o tym jak to robić. Zaraz ma mieć badanie czy leki pomogły. Dziękuję za odpowiedź.
 
A co w przypadku jak żona "przegapi"? Nie będziemy mogli zarejestrować dziecka?
Jeżeli wczoraj żona zaczęła krwawić to mogła przegapić. W takim wypadku nie będzie możliwości zarejestrowania dziecka bo nie będzie możliwości określenia płci.
 
reklama
A co w przypadku jak żona "przegapi"? Nie będziemy mogli zarejestrować dziecka?
łatwe do przegapienia, przepraszam za opis ale byłam już 4 razy w takie sytuacji a wiec niech żona sika przez gazę albo do czegoś na tym etapie wygląda to jak galaretka przezroczysta z żyłkami czerwonymi w środku
 
Ostatnia edycja:
Do góry