reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg małe wartości ale prawidłowe

Magda19942022

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Styczeń 2022
Postów
69
Hej , mam cykle zazwyczaj 28 dniowe . W dzień spodziewanej miesiączki w piątek miałam betę 31 a Progesteron 17.
W ten poniedziałek beta wynosi 88 a progesteron 23 . W kalkulatorze przyrost prawidłowy ale
Trochę mnie martwią małe wartości bo czytam że inne dziewczyny mają w setkach już . Biorę duphaston
 
reklama
Nie martw się na zapas;) beta staruje od zera. Dla świętego spokoju powtórz betę jeszcze raz po 48 godzinach.
 
Hej , mam cykle zazwyczaj 28 dniowe . W dzień spodziewanej miesiączki w piątek miałam betę 31 a Progesteron 17.
W ten poniedziałek beta wynosi 88 a progesteron 23 . W kalkulatorze przyrost prawidłowy ale
Trochę mnie martwią małe wartości bo czytam że inne dziewczyny mają w setkach już . Biorę duphaston
Nie martw się póki co i albo kontroluj dalej albo czekaj na wizytę u ginekologa 😀
Ja w sierpniu miałam bardzo podobnie
13.08 beta 13
16.08 beta 39
18.08 beta 97

Według kalkulatorów przyrost okej, jednak mnie to mocno stresowało beta przyspieszyła później i obecnie 6+6 ciąża w macicy, serce bije. Mam nadzieję, że będzie dalej dobrze 🤞

Przeczytałam dużo różnych for i czasem beta ma niskie wartości i jest z ciążą w porządku. Ważne aby przyrost był prawidłowy a nie wartości.
 
Moja beta w 28 dniu cyklu wynosiła 15, 14dpo (był monitoring), po 24h już 31, też nie wierzyłam że może się udać bo wszędzie wartości były dużo wyższe,a dzis w łóżeczku śpi miesięczny chłopiec ;) beta musi wystartować, mogło być później zagnieżdzenie. Trzymam kciuki 🥰
 
Robiłam dziś i z poniedziałku wzrosło z 88 na dziś 279 , myślałam że już więcej będzieco myślicie o tym?
Biorę duphaston i leki na tarczycę
 
Robiłam dziś i z poniedziałku wzrosło z 88 na dziś 279 , myślałam że już więcej będzieco myślicie o tym?
Biorę duphaston i leki na tarczycę
Ja mam teraz podobne dylematy . U mnie to wyglada aktualnie tak:
 

Załączniki

  • 55E74A9D-ED8E-41AE-80A6-0C769D55E3A8.jpeg
    55E74A9D-ED8E-41AE-80A6-0C769D55E3A8.jpeg
    53,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry