reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębienie we wczesnej ciąży

marta.martyna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2017
Postów
50
Cześć dziewczyny, jestem w 4 tygodniu ciąży niestety się przeziębiłam..to moja trzecia ciąża. Pierwszą poroniłam, więc teraz wszystko mnie przeraża...Leczę się domowymi sposobami, temperatury nie mam, internista stwierdził mała infekcję. Ale oczywiście wyczytałam, że infekcja wirusową może być niebezpieczna dla płodu zwłaszcza w pierwszym trymestrze, że może powodowac wady rozwojowe..Miałyście może podobne zmartwienie? Jest się czym stresować?
 
reklama
Ja byłam przeziębiona na początku ciąży (5-6 tydzień). Dość nocne przeziębienie, katar, ból głowy, mięśni. U mnie skończyło się poronieniem. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie dobrze.
Przeziebienie nie wywoluje poronienia. Zbieg okolicznosci.
Autorko nie rozumiem czemu lekarz Cie straszy. Zwykle przeziebienie nie ma wplywu na plod. Dbaj o siebie, lecz sie domowymi sposobami, w razie goraczki paracetamol i bedzie dobrze.
 
reklama
Przeziebienie nie wywoluje poronienia. Zbieg okolicznosci.
Autorko nie rozumiem czemu lekarz Cie straszy. Zwykle przeziebienie nie ma wplywu na plod. Dbaj o siebie, lecz sie domowymi sposobami, w razie goraczki paracetamol i bedzie dobrze.
Moja pani ginekolog powiedziała, że moglobyc przez przeziębienie, ale też możliwe, że przyczyna była inna.
 
Do góry