reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

o to super a powiedz do jakiego lekarza chodzisz?ja chodzę do all-medu na wyszyńskiego do doktora krajewskiego on pracuje w Matce Polce więc to tam czeka mnie poród:(a u ciebie jak?:-)
Chodzę do dr Z. Szalczyńskiego i H.Krzewińskiej. Jestem zadowolona z tych wizyt;-) Planuję rodzić w Rydygierze. A powiedz To jest lekarz ze Rzgowa, bo wszystko co napisałaś mi to potwierdza?

Witam nowe mamusie!
 
reklama
Możliwe że to on. Jeśli chodzi o kierowanie do szpitala to jak najbardziej się zgadzam bo mi wszystkie badania robi w szpitalu żebym nie musiała płacić więc tu jest ok natomiast zastanawia mnie czy np morfologi nie powinnam robić co miesiąc a ja miałam robioną właśnie w szpitalu w 6 tygodniu i teraz mi powiedział na wizycie że w styczniu znowu do szpitala to porobimy wszystkie badania więc sama już nie wiem. Ogólnie jest bardzo miły odbiera telefony ale jest to typ lekarza który nie przesadza z badaniami i witaminami:confused:
 
Jeżeli nie ma potrzeby i wszystko jest w normie, nie trzeba robić morfologii co miesiąc. Ja tez dopiero za tydzień wybieram się na drugą morfologię. Mam nadzieję, że wszystko będzie w normie:happy: Proponuję resztę pytań zadawać na wątku ogólnym, żeby nie zaśmiecać tego wątku. Pozdrawiam
 
Witajcie Kochane Mamusie przyszłe i obecne.
Jestem Mamą 3,5 letniego Maksia -świeżo upieczonego przedszkolaka:)
i oczekujemy na narodziny Aleksandry-naszej córeczki:):) .
Pracuję,studiuję na ostatnim roku Pedagogikę Pracę Socjalną.Jestem więc baardzo zajętą Mamą:)
I czasami jestem baardzo zmęczona:);-)pozdrawiam Was serdecznie.
 
Aleksandra piękne imię:)))
Witaj:)) . Mam pytanie -dziewczyny jak Wy dodajecie suwaczki???
Wiem,ze to moze jest proste,ale ja tego nie umiem;-) byc moze z braku doswiadczenia. zrobiłam sobie suwaczek na suwaczki.com,skopiowałam adres na fora i gdzie to wstawić?? :)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry