reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

reklama
Witam Serdecznie.Jestem z Wami tutaj od lutego 2006 ale jakos nigdy nic nie napisałam bo przerazało mnie wstawianie suwaczkow itp.Teraz jednak sie odwazyłam i mam nadzieje ze ciepło mnie tu przywitacie :tak: Zagladam tu do Was przynajmniej raz dziennie i bardzo sie z wami i waszymi dzieciaczkami zzyłam.O sobie moge napisac ze jestem z Czestochowy i mam to szczescie ze moge siedziec z Julia w domu i pztrzec jak rosnie..Niedługo trzeba bedzie wrocic do pracy ale to jeszcze nie teraz.Pozdrawiam serdecznie
 
Witaj :-)
Do Częstochowy wpadam często "po drodze" gdy jeżdżę w swoje rodzinne strony :tak:
Dobrze, że się odważyłaś napisać. Nie ma się czego bać (mój avatar to tylko pozory) ;-):-D
 
Ok,bałam sie całych tych komputerowych formalnosci i ustawien...na komputerze działa głownie moj maz ktorego teraz niestety nie ma (wyjechał do pracy do Anglii) Głownie dlatego musiałam sie zaprzyjaznic z tym przemadrzałym potworem :szok:komputerem.Czuje sie tu u Was jednak jak mieszkaniec bo od samego poczatku razem z Wami dzieliłam radosci i smutki ciazowo rozdwojeniowe :tak:
 
Witaj Mada! :happy2: Dlugo sie ukrywalas:szok:;-)
Mam nadzieje, ze teraz juz bedziesz brala czynny udzial w naszym zyciu forumowym;-)
 
Mada - to ty jestes podgladaczka ;-)

Fajnie, ze w koncu sie ujawnilas. Teraz musisz nam duzo o sobie napisac, bo nas juz znasz bardzo dobrze :-)
 
reklama
Witaj Magda w Naszym październikowym gronie :-) .. i koniec z podglądactwem i ukrywaniem się ;-):-D ... teraz to my juz bedziemy miały Cie na oku i napewno nie pozwolimy abys Nam z niego zniknęła ;-)
 
Do góry