reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytałam / obejrzałam POLECAM

reklama
ja ostatnio tez mniej czytam - a ostatnio-"Dziedzictwo cieni" Madeleine Brent - mi sie podobała!:tak:
 
Ja szukalam w polsce tej ksiazki "kiedy lamie sie galäz"... ale niestety nie dostalam i kupilam "samotnosc w sieci"-wlasnie zaczelam czytac i jak narazie w sklali od 1-10pkt. daje 6,5.... i dokupilam jeszcze jedna...chcialam cos na faktach ale duzego wyboru nie mieli akurati wybralam "Oskarzylam ksiedza"...jak przeczytam obie dam znac....Musze poszukac co maja za ksiazki "Klub ksiazki"...Przychodzily do nas do domu zawsze ich relamy i widzialam ze maja czesto przeceny ksiazek...nawet kilka kupilam ...chyba o 10-15 zl byly przecenione...a czasami i o wiecej...
 
reklama
Do góry