reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze o pomoc

maja73892

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2024
Postów
19
dzien dobry strasznie stresuje sie tym ze jestem w ciazy, sytuacja wyglada tak 11 kwietnia(dni nieplodne) moj partner,,ocieral” sie o mnie byl on nagi ja mialam bielizne, wytrysku nie bylo nic ale boje sie ze jestem w ciazy. Tydzien po tym mialam lekkie plamienia (wydaje mi sie ze to plamienia srodcykliczne) i wlasnie wtedy zaczelam sobie wkreac ciaze ciagly stres przez co pozniej zaczal mi sie spozniac okres ale go dostalam po 10 dniach spoznienia(mialam kilka razy ze okres przesuwal mi sie o 10dni) no i sie uspokoilam ale potem zaczelam czytac ze krwawienia w ciazy wystepuja. Kolejny okres mam miec za 13 dni i boje sie ze przez ten stres znow sie spozni i znow w kolko. Prosze o pomoc czy jest to mozliwe ze bylabym w ciazy? nie moge normalnie myslec ciagle sobie wmawiam.
 
reklama
1. Zdefiniuj "ocieranie"
2. Biorąc pod uwagę istnienie męskiego prejakulatu, jestem ciekawa jak myślisz jak plemniki przedostały się z Twojej nogi,biodra? przez majtki do pochwy?
3. Jeżeli jesteś kobietą, która miesiączkuje normalnie (nie skąpo/nie ma podczas okresu tylko plamień) to raczej powinnać rozróżnić okres a plamienia. Raczej żadna kobieta nie ma w ciąży takich krwawień jak podczas okresu.
4. Skąd pomysł aby pytać na forum czy jesteś w ciąży zamiast kupić test lub zrobić badanie krwi? Skąd mamy to wiedzieć?
 
1. Zdefiniuj "ocieranie"
2. Biorąc pod uwagę istnienie męskiego prejakulatu, jestem ciekawa jak myślisz jak plemniki przedostały się z Twojej nogi,biodra? przez majtki do pochwy?
3. Jeżeli jesteś kobietą, która miesiączkuje normalnie (nie skąpo/nie ma podczas okresu tylko plamień) to raczej powinnać rozróżnić okres a plamienia. Raczej żadna kobieta nie ma w ciąży takich krwawień jak podczas okresu.
4. Skąd pomysł aby pytać na forum czy jesteś w ciąży zamiast kupić test lub zrobić badanie krwi? Skąd mamy to wiedzieć?
 
przepraszam ze pisze tu ale jestem mloda i boje sie powiedziec komus o tym.
„Ocieranie” moj chlopak po prostu dotykal mnie swoim czlonkiem w miejscu intymnym ale mialam majtki wiec wydaje mi sie ze nic nie moglo sie stac ale chce wiedziec co mysla o tym inni. Dalej mowiac o plamieniach tak byly to w pewien sposob plamienia ktorych nigdy nie doswiadczylam. Potem dostalam normalny okres taki jaki mam zawsze dziekuje za odpowiedz
 
przepraszam ze pisze tu ale jestem mloda i boje sie powiedziec komus o tym.
„Ocieranie” moj chlopak po prostu dotykal mnie swoim czlonkiem w miejscu intymnym ale mialam majtki wiec wydaje mi sie ze nic nie moglo sie stac ale chce wiedziec co mysla o tym inni. Dalej mowiac o plamieniach tak byly to w pewien sposob plamienia ktorych nigdy nie doswiadczylam. Potem dostalam normalny okres taki jaki mam zawsze dziekuje za odpowiedz

Idź do Rossmana albo poproś domniemanego ,,przyszłego tatę" jak się wstydzisz. Przy kasach są testy ciążowe. Bierzesz którykolwiek, idziesz do kasy samoobsługowej, płacisz parę złotych. Robisz test według instrukcji i już wiesz czy świętujecie dzisiaj dzień dziecka czy nie :)
 
reklama
Do góry