reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

dziewczyny rozmawiałam z Anią na gg i niestety czasami nie może załadować naszego bb, ale próbuje. większy kontakt z nią jest na gg : 3075505 to numer Ani.

witaminki dziewczyna ma jeszcze na 3 miesiące, koszulki do karmienia ma dwie, po mamie co prawda ale są.
 
reklama
ja dalam troche ciuszkow na 68rozmiar i huggisy3 nast paczką wyslę mniejsze pieluchy
najl jak ania dostanie paki i stwierdzi czego jej brakuje:)
fajnie, ze juz tyle uzbieralysmy...:-):tak::tak:
 
Aniu, ja czasem myślę jak wyglądałoby moje życie drugiego z nas gdyby (nie daj Boże) któregoś z nas zabrakło. Sama myśl jest przerażająca... a Ty musisz przez to przejść, przeżyć i żyć dalej - tylko pewnie pytasz JAK??? bardzo, bardzo Ci współczuję i nawet nie wiem co pocieszającego Ci napisać.

Nie wiem czy padłą taka propozycja ale zwróć się do byłego pracodawcy swojego narzeczonego i poproś o wsparcie - najwyżej odmówi.
I nie wstydź się. Wedle starej dewizy mojej babi -
kraść to wstyd a prosić o pomoc to ogromna odwaga.
Czy mogę prosić o Adres Ani na PW.

Może ubrania na ciążę są potrzebne. Tylko nie znam Ani wzrostu i rozmiaru.
 
kopiuję adres Ani:
Anna Kwiatkowska
B. Chrobrego 3d/3
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

po rozmowie z Anią rozmiar biustu 80/85 DD


Dziewczyny kopiuję, zeby było na widoku
ANIA MASZ JUZ:
-LAKTATOR,
-UBRANKA W ROZNYCH ROZMIARACH
-UBRANIA CIĄŻOWE
-kocyk polarowy
-krem pielęgnacyjmy
-puder lagodzący
-szczoteczka z grzebykiem do wlosków
-chusteczki
-2 smoczki
-kąpielowe okrycie frotte
-OCHRANIACHE NA LOZECZKO
-CHUSTECZKI NAWILZONE
-PROSZEK DO PRANIA DZIECIECYCH UBRANEK
-FOTELIK SAMOCHODOWY
-KOSMETYKI DLA MALUTKIEGO
-KOSMETYKI DLA CIEBIE
-4 BUTELKI + 1 SZKLANA
-WITAMINY DLA MALEGO
-POSCIEL
-TERMOMETR DO WANIENKI
-WÓZEK SPACERÓWKE(?)
-10 PIELUCH TETROWYCH
-HERBATKI ZIOLOWE DLA ADASIA
- HERBATKE DLA CIEBIE NA LAKTACJE
-PREPARAT NA KOLKI GDYBY MALY MIAL
-KILKA PIELUCH W ROZMIARZE 2
-KOCYK
-WKLADKI LAKTACYJNE
-WOZEK GLĘBOKI
-PRZEWIJAK
-KOMBINEZON
-WANIENKE
-PODGRZEWACZ
-BIUSTONOSZE DO KARMIENIA
-SŁOICZKI Z JEDZONKIEM
-NOSIDŁO
-



DZIEWCZYNY POTRZEBUJEMY JESZCZE:


LÓŻECZKO


słuchajcie rozmawiałam z Anią dziś długa na gg i ona jest naprawdę w bardzo trudnej sytuacji. niestety ona nas czyta ale nie może nic napisać bo coś sie psuję i ją wywala z bb. więc jeżeli chcecie to chcecie osobiście porozmawiać to post wyżej zamieściłam numer gg Ani. wysyłam jej również aparat telefoniczny z numerem startowym więc będzie też kontakt telefoniczny. numer podam jutro a jak tylko dojdzie ni Ani to też dam znać.
musimy jej pomóc ona tak wiele straciła i dużo przeszła w swym życiu. do tego ciąża jest troszkę zagrożona bo od początku były plamienia, teraz jest już dobrze.
jeżeli tylko chcecie to będę Was informowała na bieżąco co u ani słychać do momentu aż sama bedzie mogła pisać do nas:)
 
Ostatnia edycja:
polusia oczywiście pisz co u Ani słychać.
Ja dzisiaj spakuję paczkę, wyślę troche drobiazgów, ale też kołderkę i poduszeczkę do wózka, tak jak wcześniej pisałam kapsułki vit. K i D, jakieś ciuszki, śliniaczki... itp. Tylko nie wiem kiedy uda mi się nadać tą paczkę bo od jakiegoś czasu mieszkam prawie na końcu świata i nie ma tu placówki poczty pl. Ale do grudnia z pewnością dojdzie...:) w miare możliwości oczywiście postaram się reagować na dalsze potrzeby.
 
Aniu, jutro będe miała dla Ciebie dokładne informacje pracownika MOPSu na co możesz liczyć.
Czy Twoja mama ma orzeczenie o niepełnosprawności (z powodu choroby)? Jesli tak to już teraz możesz starać się o świadczenie pielęgnacyjne z tyt. opieki nad mamą. Jeśli takiego orzeczenia nie ma, to pędem do Powiatowego Centrum Orzekania o Niepełnosprawności po wniosek. Mama dostanie wezwanie na komisję i potem orzeczenie. U nas załatwianie formalności trwało jakieś 1,5 mies. Nie wiem jak jest z dorosłymi ale na niepełnosprawne dziecko, jak mój Franuś, jest zasiłek, wprawdzie nie jest on oszałamiający (153 zł/mies) ale zawsze to już jakiś grosz. Jutro ciąg dalszy informacji:)

Z dorosłymi jest podobnie. ja pomagałam sąsiadce chorej na sm.

Dziewczyny moja propozycja pracy jest cały czas aktualna, ale nie mam żadnego odzewu i nie wiem jak to rozumieć. Nie pogniewam się jeśli Ania nie przyjmie tej pracy, ale jeśli przyjmie to jej pomogę jak tylko będę mogła. Z drugiej str. nie chciałabym być jakaś nachalna i się ciągle przypominać. Spróbuję napisać może jeszcze raz do Ani na gg, a może ona nie chce i głupio jej odmówić. Nie wiem sama co mam zrobić. Może mi ktoś doradzi.
 
napisz do Ani na gg, jej ciężko jest się zalogować na bb a jak już się zaloguję to nie może odpisać bo coś jej nawala.
Ania napisała mi wczoraj, jak rozmawiałyśmy na gg że jej mama stawała już na komisji ale wniosek został odrzucony i powiedzieli że przecież z rakiem i po mastektomii można pracować :( więc z zasiłku pielęgnacyjnego nici :(
 
napisz do Ani na gg, jej ciężko jest się zalogować na bb a jak już się zaloguję to nie może odpisać bo coś jej nawala.
Ania napisała mi wczoraj, jak rozmawiałyśmy na gg że jej mama stawała już na komisji ale wniosek został odrzucony i powiedzieli że przecież z rakiem i po mastektomii można pracować :( więc z zasiłku pielęgnacyjnego nici :(

Normalnie chamstwo:wściekła/y::angry:

ok spróbuję do niej napisać mam nadzieję że nie odbierze tego źle.

Niedawno dałam dla powodzian nowe nosidełko. Niestety nie mogę dać ubranek. W rodzinie mamy 7 dzieci (4m-ce - 9lat) więc ubranka są przechodnie a w planach niewiadomo jeszcze ile:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja nie mam gg, ale dostałam od koleżanki trochę informacji dla Ani - jakie zasiłki, od kiedy, jak wnioskowac itd. Czy któraś z Was podejmie się przekazania Ani tych informacji? Dajcie znac prosze to przeslę wszystko na pw (dopiero wczesnym wieczorem tu zajrzę bo teraz lece na rehabilitację z małym, ale dziś na bank prześle te informacje).
 
Do góry