reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

ja też nie rozumiem bo jak ja głosuje to mojego głosu nie dodaje....
a ten facet jej nie przegoni....ma połowe mniej głosów....
Tak tylko przedwczoraj był całkiem z tyłu, a majac doswiadczenie z konkursem pampers gdzie w ostatni dzien potrafiło uczestnikom przybywac po kilka tysiecy głosów jednak sie troche obawiam
 
reklama
boje się jutra...
koledze z drugiego miejsca bardzo szybko przybywają głosy, nie wiem jak to mozliwe
offthewall na sekundę ponad 10 głosów...
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co, coś bardzo dziwnego dzieje się z głosami tego pana, przybywa co sekundę po parę głosów. Myślę, że można by to złosić do organizatora konkursu, coby sprawdzili czy tam wszystko gra. Bo trochę to podejrzane jest.
 
Wiecie co, coś bardzo dziwnego dzieje się z głosami tego pana, przybywa co sekundę po parę głosów. Myślę, że można by to złosić do organizatora konkursu, coby sprawdzili czy tam wszystko gra. Bo trochę to podejrzane jest.

Za jakies 20 minut minie Anie i na bank to przekret. Polusia juz pisze
Powinni go w ogóle wywalic z tego konkursu
 
Wspierałam akcję dla Ani ale ten koleś ma jakiś nadzwyczajny przyrost liczby głosów - około 30 na 2 sekundy. Myślę że po zakończeniu można zainteresować tym organizatora... szkoda.
Dobrej nocy
 
to są jakieś jaja......przecież niedawno było 6z kawałkiem a już ma 10???jak to możliwe???może po prostu dopiero się zmobilizowali albo to są te osoby co twierdzą ze też przeżyły tragedie i się z tym nie obnoszą---jak to mówią:confused:nie rozumiem tego
 
ma jakis program do nabijania głosow to samo bylo w konkursie pampersa na ostatni dzien jednej aparatce przybylo jakies 20000 głosow. mam nadzieje ze jury jest na tyle odpowiedzialne ze usunie go z konkursu
 
reklama
Do góry