reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
Wyczytałam w regulaminie, ze największa liczba głosów to tylko druga nagroda:( Szkoda, ale lepsze to, niż nic:)


Polusia, no i jak po wizycie??
 
przepraszam ale mam troszkę kłopotów z moją Polą i mam mało czasu:)
Ania od piątku była w szpitalu ponieważ było wysokie ciśnienie, cytologia 3, jakaś infekcja, anemia. ale wszystko już dobrze, wczoraj wyszła do domku, na zbicie ciśnienia dostała leki, na anemię również. dostała całą listę a wiecie ile się zostawia w aptece :(
dobre wieści: łożysko dobrze, dziecko obróciło się główką w dół i............................ to jeszcze do potwierdzenia ale to dziewczynka :)


no i oczywiście klikamy
 
Dajcie znac jak cos bedzie wiadomo.Ja mam mnostwo ciuszków po Gabrysi(7 mies) wiekszosc dla dziewczynki ale jest troche "unisex" jak cos potrzeba piszcie! Pomoge jak tylko dam rade
 
Dziewczyny,szacunek dla was ze tak solidarnosciowo pomagacie osobie,ktora potrzebuje tej pomocy:-),mam nadzieje ze u Ani wszystko sie ulozy pomyslnie i tego jej zycze trzymam mocno kciuki za nia i za malenstwo(ja klikam codziennie).Pozdrowienia dla Was i oczywiscie dla Ani.
 
Dzięki za nowe wiadomości.
Dobrze,że już ania w domku .
Teraz tylko spokój i czekanie za rozwiązanie w terminie.
A co płci to nigdy tak naprawdę nie wiadomo,bo przy USG to różnie widać.;-):-)

Ja po mojej Klaudii ,która z USG była 3 x 100% chłopak :szok: i do 4 kg ,to tak średnio ufam temu badaniu ,;-):-):-) Mało tego ,że urodziła się z wagą 4550 to jeszcze i 100% dziewczynka :-D:-D:-D:-D
Zawsze mówię,że uwierzę jak zobaczę.:-):-)

Najważniejsze ,że jest wszystko w porządku.:tak::-):-):-)
 
ja jutro wysyłam:
-magnez + B6 (prawie cale opakowanie- brakuje jednej tabletki;P)
-12 kapsułek vita K
- ręcznik z kapturkiem
- małe prześcieradełko z gumką
-3 pampersy na basen (nie wiem jaki rozmiar, ale duży:))
-próbki kremu ujędrniającego ciało po porodzie i pasty do zębów (dostałam dużo od koleżanki)
- krem dla maluszka na zimę
-2 śliniaczki
- 2 czapeczki
- kilka par skarpetek i rajtuzek
-buciki
-body

Szkoda, że nie widziałam o akcji wcześniej, bo niedawno porozdawałam ubranka po mojej Dominisi, na pewno wtedy mogłabym wysłać więcej:(
No ale cóż, jak jeszcze z czegoś wyrośnie to podeślę;) Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to dzidziuś zrobił Ani niespodziankę;-):-)
Jakby coś to ja mam sporo rzeczy po moich pannach. Miałam je wystawiać na allegro ale skoro tak to się wstrzymam bo morze będę potrzebne.
Tak sobie myślę że jeśli to na pewno będzie dziewczynka to te typowo chłopięce może Ania mogła by komuś odsprzedać zawsze by trochę grosza jej wpadło a wiadomo że przy dziecku liczy się każda złotóweczka.


Buty już mam dla Ani przyszykowane tylko na razie rozłożyło mnie zaziębienie i nie mam jak dotrzeć na pocztę ale jak tylko poczuję się lepiej to nadam paczkę
 
Do góry