reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
Dziewczynki ,ale super !!!
Akcja naprawdę ruszyła z kopyta.:tak::-):-):-)
Ilość głosów jest już pokaźna ,a administrator ....
Ech no też niby człowiek a taki niewyrozumiały...:baffled::baffled::baffled:
Fajnie,że jest I miejsce :tak::-D:-D:-D:-D
 
oki to zrobię wieczorem, ale przyjzyjcie się na inne zdjęcia też nie są takie jak powinny być, a Pan czepia się nas:(

Tak to już jest że jednych się czepiają a innych nie. No ale cóż nie będziemy się kłócić tylko musimy to załatwić bo tu najważniejsza jest Ania. Pan jest niesprawiedliwy i to jest jego problem.
Dziewczyny, ja robiłam to zdjęcie i mam to pudelko i serce, wiec może zrobię sobie z nim zdjęcie i wrzucimy. Co myślicie?

Chciałam odpisać ale widzę że sprawa już załatwiona.:-D

Mam zawód grafik komputerowy, jeśli potrzeba to zgłaszam że potrafię robić fotomontaże, piszcie co trzeba, obrobić zdjęcie, komuś na zdjęciu wkleić pudełko do rąk, co tylko trzeba, wszystko zrobię!
Jesteś wielka.Myślę że w razie co dziewczyny poproszą cie o pomoc i dobrze wiedzieć że jesteś. Może jeszcze kiedyś zrobimy taką akcję.

Dziewczyny, na jakiejś str. można było w podobny sposób wygrać hustę do noszenia dzieci. Można by było spróbować i potem tą hustę przekazać Ani. Ja mogę się zorientować czy to jeszcze działa. Co wy na to?

I już wiem. To jest cały czas aktualny konkurs. Trzeba tylko zrobić fajne zdjęcie dziecka i tam wysłać. Może któraś ma jakieś zabawne zdjęcie. Możemy spróbować jeszcze w tym miesiącu. Jest nas dużo to może się uda, a jak nie to można w następnym miesiącu próbować.
 
Ostatnia edycja:
hej:)
śledzę cały czas pudełko i super ze 1 miejsce:)
mam tylko nadzieje ze jury sprawiedliwie je również oceni i nie oleje go bo teraz wie ze to akcja na większą skalę....
a tak na prawdę to sami od siebie mogliby zaproponować ze wesprą akcje i podarować poza konkursem np bon połowę kwoty -no ale pewnie nie wpadną na to :no: a na pewno nie ubyłoby im
 
dziewczyny zmobilizujmy się ponieważ nasza pozycja jest bardzo zagrożona a dogania nas jakiś kibic piłki nożnej . dziewczyny działajmy bo możemy obejść się smakiem
 
O kurcze faktycznie ten kibic jest juz blisko. ja rozeslalam na innych forach na ktorych jestem.
na nk wstawialm zdj do profilu z linkiem i na Facebooku tez dodalam. znajomym na gg wyslalam. no robie co sie da. niby klikaja tylko widze rano zapal byl a teraz jakos slabiutko!!!
 
Dałam jeszcze linka na forum Haftów Polskich.
Tam jest kilka tys osób.
Może znów coś ruszy.;-)
Jutro znów będziemy klikać.:tak::-):-)
 
reklama
Do góry