reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 15.04.2025 o 12:00 zapraszamy Cię serdecznie na live, który poprowadzi psycholożka i psychoterapeutka Agnieszka Dąbrowska (@zdrowo_i_purpurowo), a jej gościnią będzie Anna Ślusarczyk (@kawa_z_uwaznoscia) – dziennikarka, psycholożka zdrowia i jakości życia, trenerka umiejętności DBT, liderka Family Connections i redaktorka naczelna portalu @babyboom_pl. Porozmawiamy o tym: czym tak naprawdę jest uważność w codziennym życiu mamy, jak wspierać dziecko swoją obecnością, nie tylko działaniem, jak zatrzymać się choć na chwilę, nawet jeśli wszystko dookoła pędzi, i dlaczego uważność może być jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie dajemy dziecku i sobie. To będzie ciepła, wspierająca rozmowa – bez oceniania, za to z dużą dawką otwartości i akceptacji. Zrób sobie kubek herbaty, usiądź wygodnie i bądź z nami 💛 Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Prosze o pomoc, chodzi o 3 miesieczne dziecko.. Juz nie wiem co myslec. Wyniki badań.

reklama
Hej. W nocy pojechalismy na pogotowie. Mala poki co ma crp 10, bialko w moczu i leukocyty. Reszta badan jutro. Temperatura 39, dostaje antybiotyki i kroplowki bo jest odwodniona. Pozdrawim..
 
Witam serdecznie :) 28 grudnia wyszlismy do domku ze szpitala, mala byla leczona meronemem. Miala kliebsielle pneumoniae w wysokosci 10 do 6 w moczu. W badaniach usg okazalo sie ze w obu nerkach Olenka ma kamienie i torbiele. Echogenicznosc kory nerek jest wzmozona, a kielichy poszerzone. Wszystko potwierdzone 3 badaniami na 3 roznych usg. W lutym musimy wykonac cystografie i zglosic sie pozniej do por nefrollogicznej w krakowie. W dzisiejszych wynikach znow w moczu wyszly leukocyty, nieliczne bakterie.. w morfologii znow plytek krwi ma az 916. No i mocznik ma obnizony w krwi.. nie wiem co mam myslec, boje sie ze znow trafimy do szpitala.. pozdrawiam. P.S. nie mam juz sily bo Olenka miala rotawirusa ktorym zarazila sie starsza coreczka Olivcia i chorowala ponad tydzien :( dopiero teraz jej przechodzi..
 


Napisz swoją odpowiedź...
Do góry