reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

reklama
Dziewczyny w REALU jest promocja na zabawki Fisher Price'a - kupiłam dziś Antkowi "warsztat z narzędziami" za 80zł :)"
 
Wyprzedaże się zaczęły i można znaleźć extra ciuszki dla dzieciaczków, bo bardzo korzystnych cenach :-). Spodnie z lnu 20 zł - H&M, Sukieneczka 25 zł - Coccodrillo i wiele wiele innych super rzeczy :-).
 
reklama
Rossmannowe pieluszki w Jumbo Packach (rozmiar 4 - 80szt) są po 39,99zł :-)

To ja skorzystam;-)
Dziewczyny, zauwazyłyscie ze biedrona ostatnio normalnie ma extra rzeczy?
Niedawno kupiłam zieloniutkie design`erskie miski do kuchni za pare złotówek i nei mogłam się nadziwić ze takie cosik mają fajowego...
A teraz te patelnie - normalnie kolorowych garnków to ja się naszukałam kiedys - i drożysna a tu - tylko ciekawe ile wytrzyma cos takiego. No ale nawet jakby miało tylko stac dla ozdoby i robienia klimatu to kupie:-D...normalnie mój styl....:-p
Oferta Tygodniowa

Oferta na przysz
 
Do góry